• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Pa kupiš u Mađarskoj a pod garancijom ju nosiš u hr servis.
Našim serviserima neće baš biti drago itd.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
To sad kak si napisal ti dojde isto ko da si ju kupil u Pile i vile a nosiš ju na servis kod npr.Blaževića.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Nekome tko planira kupovinu pile to se mozda i isplati ici u mađarsku, meni osobno ne jer meni kupovina padne na pamet kad sam u sumi...i pila je sutradan kod mene dok sam isto tako u sumi. U suprotnom moram izgubiti dan da odem u mađarsku a za taj (neradni) dan izgubim/potrošim više nego što ušparam na cijeni pile. A što se tiče servissra mislim da njima to ne bi trebalo predstavljati problem gdje je pila kupljena
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Vidiš, pri Stihlu je to problem.
Unikomerc navodno ne priznaje vanjske garancije.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Ne bih o unikomercu, znam da sam jednom pitao za hq572 prije vec su bile dostupne kod nas da li priznaju jamstvo iz slovenije i receno mi je da priznaju iz EU samo da je, tada je bila, neka drugacija procedura.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Vidiš, pri Stihlu je to problem.
Unikomerc navodno ne priznaje vanjske garancije.
Baš me zanima dal je netko postavil službeni upit u Stihl u Njemačku kaj oni veli o toj praksi.
Znam za jedan servis/uvoznika koji su se isto tak zaigrali dok nije došlo izvana da se mora raditi gdje god je kupljeno u EU ili bi mogli ostat bez ovlaštenja.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Ovlašćeni serviser servisira proizvod nekog proizvođača a ne državu prodavca. Očito neki serviseri idu do granica da krajnika kupac nezna ništa o tom I onda rade kako hoće. Čak mislim da sebi to pravu uzmu lica u servisima i bez znanja vlasnika.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh