• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ihajsek

I

ihajsek

Guest
Pozdrav svim članovima, moje ime je Ivan, dolazim iz Krapinskih toplica, imam 27 godina, po struci sam magistar inženjer elektrotehnike. u slobodno vrijeme pomažem svojima na poljoprivredi i volim popravljat i slagat flakserice, pile i slično. samo da se pohvalim, imamo dosta "veliku" kolekciju Stihl pila, MS 180, 08 S, 038, 045, 051 i kraljicu MS 660
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
imamo dosta "veliku" kolekciju Stihl pila, MS 180, 08 S, 038, 045, 051 i kraljicu MS 660

Bikovska snaga za radove u tvrdom drvetu :prayer:
Dobro dosao!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodošao na forum...

Nabaci koju sliku pila kad budeš mogao.
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
heh pola foruma elektrotehničari, a svi nešto u poljoprivredi završili :scratch:partyman:
 
L

ler

Guest
pozdrav od žare sa banovine dobro nam došao ajoš ljepše se snašo
 
I

ihajsek

Guest
u staro društvo motorki je stigla "prinova" u obliku jedne 064 AV
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
u staro društvo motorki je stigla "prinova" u obliku jedne 064 AV
bravo , ajde molim te istraži razlike u magnetima i kako provjeriti da li imam pravi .
Ustvari ona meni potrga prste kod palenja , neki dan doznam da ima više vrsti magneta .A tata je mjenjao palenje prije 15 god. vjerojatno ima krivo i od tada bježimo od nje .
Kad se upali pili dok ima benzina :rolfer:eek:nda opet pol godine mir od nje .
 
I

ihajsek

Guest
sa žaljenjem pišem da su dvije pripadnice napustile čopor pila (051 :( i 064 :(), a sa radošću piše da je njihovo mjesto popunila još jedna ms 660 :gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh