• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imbro

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Evo na početku isprika svima na forumu kaj nisam krenul po redu sa sudjelovanjem na forumu.Iskreno i ne sječam se jel sam kaj napisal o sebi, al evo da sad kažem ponešto ( nadam se da nije kasno).Iz Obreške sam ( Kloštar Ivanić), radim u firmi na održavanju u glavnom vatrogasne opreme( pumpe i vozila).Doma radim nešto malo kukuruza i zadnjih par godina malo graha, ništa na veliko_Od opreme imam staro klopotinje : 533i 540, al meni vrijede više nek susjedov John.
Nadam se da prihvačate moju ispriku.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:,,,ajde sve če ti se oprostit,,,,,,..:p:p:partyman:
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Ljep pozdrav i dpbrpdpšao...nema veze ak malo kasniš :supz:
 
Na vrh