• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imendani, čestitke i ostale lijepe želje....

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Sretan Imendan svim članicam i članovima foruma
koji slave Josipovo.:icon_jook:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: Razne obavijesti,poruke....

Pepice, Jožeki i svi koji imaju ostale izvedenice toga lijepog imena, primite moje čestitke i lijepe želje za vaš cijenjeni imendan. :drink:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Stiglo nam Jožefovo, stiže nam i proljeće :)

Sretan imendan svim godovnjacima. Živjeli!

Joja, mislim da je i tebi danas imendan. Pa nek ti je vesel :(handshake):
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Hvala svima i također svim svojim imenjacima sve najbolje!
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Sretan imendan svim Božicama Šteficama Stjepanima Ivkicama i Ivanima
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
I od mene sretan imendan Štefekima i Ivekima.
A Šteficama, Ivkama ... pa i našoj Jo -pusa :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I od mene sretan imendan Štefekima i Ivekima.
A Šteficama, Ivkama ... pa i našoj Jo -pusa :)

Za Štefeke i Štefice sam zakasnila dan, ali imam opravdanje - upravo sam se vratila jutros iz Azije pa molim oprost za čestitku sa zakašnjenjem, a i Ivekima i Ivančicama njaljepše želje za njihov dan.

Hvala ZJ za pusu, no meni je trenutno najpotrebnija jestiva hrana, obzirom da sam u dvadeset dva dana ostala bez par kila salceta jer hrane di sam bila ima doslovno na svakom koraku uz ceste i na pločnicima, ali za jednu međimurku ničega jestivog.:icon_weed:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pridružujem se lijepim željama svima koji nose navedena imena.
Također čestitam imandan Jankičima (beži Janke, beži Janke, cug ti bu pobegel) na koje smo malo pozabili.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Za Štefeke i Štefice sam zakasnila dan, ali imam opravdanje - upravo sam se vratila jutros iz Azije pa molim oprost za čestitku sa zakašnjenjem, a i Ivekima i Ivančicama njaljepše želje za njihov dan.

Hvala ZJ za pusu, no meni je trenutno najpotrebnija jestiva hrana, obzirom da sam u dvadeset dva dana ostala bez par kila salceta jer hrane di sam bila ima doslovno na svakom koraku uz ceste i na pločnicima, ali za jednu međimurku ničega jestivog.:icon_weed:

Opa vratia se šime iz Amerke,živi zdravi i veseli nam bili:drink:
Ha krokodilčići nam ostali kratkih rukava,a i cunami pokleknul pred MEĐIMURCIMA:(whew):

A može jedan PACEK???????????????
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh