• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 533 I 539, EXPRESS POPRAVAK kad zaglavi mjenjač

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
@ Muha i Plus:
Iako ste stariji od mene, nisam ovo snimio kao igrice za vas nego kao brzu pomoc u nevolji.
Istina je, neke stvari trebaju trajati...ni deca se na brzinu ne delaju, ali kad je stiska..... ;)
Ja sam naveo iz vlastitog iskustva, jer sam više puta morao iči u polje, otcvikati isti mjenjač. Taj je bome bio jako otporan na brzo otcvikavanje.
Prošle su mnoge godine, a i drugog tada novog kupljenog traktora, njegove zamjene više nema, koji je isto preživio traktorski križni put. Prošao kroz zatvorena vrata štaglja zaustavio se u debeloj kruški, fulao vrata široka 4 m i otkinuo betonski stup, bio na krovu a sva 4 kotača u zraku, vozio s uključenim anlaserom... Itd, itd...
Na forumu smo, kao nekakvoj selskoj krčmi, nemoj se ljutiti na mene, napiši ti za uzvrat meni da sam "crni vrag" bude mi dobro došlo da pomiješam makar boje - u kosi, nek ju vrag bijelu nosi 🤓😂💥
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Znaš kak je nekad davno jedan poznati afrički državnik (Tshombé) odgovoril Brigitte Bardot:
- Čombe ima, Čombe plati, Čombe će da skrati...
 

Najnoviji postovi

Na vrh