• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem imt 533, samoutovarka Sip25, tanjurače 20diska,...

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
dakle prodaje se:
imt 533 76god, prvi vlasnik, ispravan, neregistriran /15000kn
samoutovarna prikolica Sip 25 /3000kn
tanjurača 20 diska /3000kn
kombajn za krumpir sprint, vrečar /6000kn
puhalnik za sijeno sa el motorom /2000kn
manji krunjač za kukuruz sa el motorom /2000kn
ljuštilica za kukuruz, pogon na traktor /800kn
sijačica za kukuruz, dvoredna sa deponatorima za gnojivo /2000kn
brane trokrilne /2000kn
slike šaljem zainteresiranima na pp sa dodatnim detaljima cijene nisu fiksne iako su več sad simbolične
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
jes, kombajn opran i podmazan, čeka zapet kao puška da se zemlja osuši...
obzirom da sam ti riješio i sipovku, pa ja sam ti glavna mušterija...
daj kakvu sliku mlina za kukuruz nabaci, i reci mi kakav elektromotor imaju i mlin i puhalnik...:icon_madu:
vrag je u detaljima...:icon_thumright:
 

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
kolega baranjac 747, slike šaljem, oglas je i na njuškalu tako me kolega darijus i pronašao.
kolega darijus hvala ti što si mi našao i drugu mušteriju/susjeda, budem poslao slike kad stignem slikat, vidio si da je i kod mene gužva. a što se tiče kombajna, nadam se da te bude služio kao što je i nas pa da i ti povečaš proizvodnju krumpira :)))
 

Najnoviji postovi

Na vrh