• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 533

Tonky

Novi član
Tu od
10 Pro 2019
Poruka
7
Dobar dan.Imam imt 533 , '78g. Generalna na motoru pred 1000h, promjena kuplunga obe lamele.Pred par dana pocelo lupati nesto u predjelu ispod rucice mjenjaca.Motor ima novo ulje i pritisak je na 4.Sto bi moglo biti? Hvala na savjetu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Sama logika govorida ti lupa nesto u mjenjacu, a ne u motoru.
 

Tonky

Novi član
Tu od
10 Pro 2019
Poruka
7
Da.Od kad sam montirao spicu na 2br.plug i nosio okrugle bale lucerne van njive, tada sam cuo taj zvuk.Ali hidraulika radi..dize.Koliko je poptavak? Hvala.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
E vidis da znas sta si pokvario,odakle znam kolko je popravak sve zavisi sta je problem mozda je samo pukao nosac pumpe dok se ne pogleda mozemo samo da nagadjamo
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,208
Ovisno hoćeš li sam raditi ili dati nekom da radi, pumpa je nova cca 1000kn,ako ćeš ju mijenjati, ako ćeš prepakirati staru nešto jeftinije, ako sam radiš, par piva i to je to, ako ćeš nekog platiti ne vjerujem da će itko to raditi ispod 500kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh