• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 Problem sa hidraulikom

  • Temu pokrenuo stjepankovacic
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
rekel ti bude muhanicar da je zaštekal razvodnik
pa ti otvori desni poklopac i vidi jel se miče kad mjenjaš položaj polugice za dizanje
Kad se ohladi možda se sam odšteka ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A baš si mislim ako je radil zadnjim utovarivačem pa se zaletaval po osi toplinka više od normalno
da nije najebo uprugu pa se tam nekaj zaglavilo ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
A baš si mislim ako je radil zadnjim utovarivačem pa se zaletaval po osi toplinka više od normalno
da nije najebo uprugu pa se tam nekaj zaglavilo ?
Kaj si delal? :rolfer:
Moguče :supz:
 
Z

zlatko_01

Guest
ideš ..to je to .progres je tu:mrgreen::rolfer:

JE zaštekalo je gadno jer upaljen je jutros i neće da spusti iako su ručice od poluga dole..... A i sam sam mislio da je opruga nešto dobila zbog utovarivača....
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Razvodnik zastekan ili je problem u ovoj stangici na slici.Zaglavila je rđa i prasina pomjesana sa uljem.Ako je nemozes lako pomjerati rukom ona je problem.Cest problem u vlaznim danima.Parsina ujde od pozada jer je sjeb... mandzetna +ulje +kondenzacija.

imgp0069.jpg
 
G

goran

Guest


Uploaded with ImageShack.us

Danas ubacao prikljucke pod supu sa 539 i vidim kad je dignuta hidraulika ispod malog poklopcica curi ulje, oba srafa dobro pritegnuta sta moze biti
i hidraulika podrhtava i kad nista nije zakaceno. Sta moze da bude
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Danas problem s hidraulikom na539, najprije nije htio pustiti, dole, e sad neće digne, nakon što sam mrdao polugama, otvorim onaj poklopčić satrane i vidim da ona viljuška na koju se škare poluga naslanjaju, nema otpora e sad pitanje što se je moglo dolje dogoditi?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Najvjerojatnije je zaštekal razvodnik i ostal u otvorenom položaju.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Kvar pronađen ona velika opruga iz razvodnika izletila. Pumpa izvađena, sutra će se reparirati.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Hidraulik riješen, razvodni ventil se rasnapao na klipovima nije bilo karika, bronzane kocke imale lufta, pumpa servisirana,montirana i drži vrhunski.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Ovim putem moram zahvaliti i pohvaliti prijatelja N. Kovačevića iz Smiljana na odrađenom poslu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh