• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Tino, gdje ste kupovali opruge i amortizera za sic?
I ja moram svojega takvog restaurirati..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Kod mene ih ima u Partneru
Dojdeš u bilo koji dućan s djelovima i pitaš,mi smo uzeli od univerzalovog sica,isti vrag je,nekaj sitnog dojdeju
Amortizer sam ostavil stari,jest da ne valja al nema veze,bitno da se ja ljuljam po rupama :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ivan, imaš kod Hubzina i kod Vuka sve :)

Inače, amortizer služi da ublaži povrat prema gore, da sic ne lupi svaki puta u gornji graničnik kad se dižeš s njega.
A dva federa u naslonu drže pritisak prema dole.

I naravno klizači i valjčići (mali kuglični ležajevi) moraju biti dobri i ispravni.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Dobil sam ga badava,nije ni čudo...
Potrgan pa nakoso zavaren,amortizer nikakav,sve rasklimano,sad je ko beba

Jel zna ko nekog da prodaje takav? Trebam još jednog :(giggle):
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Molba za kolegu Muha .ako možeš da ponovo postaviš slike štelanja kvačila na imt 540 tj . štelanja same poluge ima mi puno praznog hoda 3.5cm
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Budem probal navečer ponoviti onaj post u kojem više nema slika.
Samo ako ufatim vremena, ako ne čim uhvatim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Za početak pravino sastavljanje korpe kvačila i kardanske lamele.

Vučnu je samo jedan čovjek (navodno) uspel okrenuti naopačke, mada ja još uvjek to ne vjerujem kak mu je uspjelo :icon_scratch:













Kod stezanja korpe pomočnim vijcima trebamo pripaziti da ne polomimo koju od ploča.
rukom provjeravamo dali zarezi frikcione ploče ulaze u prorez na poklopcu kvačila.
I pripazimo da nam japanski šešir sjedne na svoje mjesto u poklopcu.



ovo je korpa koja je spremna za montažu na zamajac.
samo ispod nje podbacimo ona tri limiča prije nego ju stegnemo.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Nakon toga staviš vučnu lamelu i korpu na zamajac, ali prije toga provjeriš u kakvom stanju je ležaj u zamajcu pa ga po potrebi promjeniš.
Podbaciš limove i stegneš šarafiče M8 osječajno da ih ne slomiš ili izvučeš navoje.
Izvadiš šarafiče M6 koje si koristil da bi lakše postavil korpu i izvadiš trn koji si koristil za centriranje lamela



Sad pristupaš štelanju drugog stepena na način da na označenom mjestu naštelaš na 1,4 mm da špijun ide svugdje podjednako teško ili lagano. Ovsno dali štelaš na tvrdo ili mekano.
Ako su capice i bolcni novi i rupa u poklopcu kvačila u redu onda štelaš na 1,4. Ako nije novo i ima luftova kojekud onda na manje.
Ako i pogrešiš tu si možeš kasnije pomoči štelanjem odozdo kroz rupu.



Sad štelaš prvi stepen, tu nema zafrkancije jer nema kasnije pomoči izvana.
Tu trebaš obratiti pažnju da ti vijci na capicama nisu preduboko. Priheftaš sva tri prstima da ne izlaze van capice u protivnom postoji mogučnost da ti šarafi glođu nitne lamele drugog stepena.
Nakon toga pristupaš mjerenju pomičnim mjerilom, da razmak između lamele i vijka capice bude svugdje jednak. Tu moraš točno poštelati da nebi poslije traktor poskakival, a štelanja izvana nema.



Otpustiš onaj šaraf (ključ 19) na pedali da se potisni ležaj vrati u zadnji položaj i natakneš motor gore na getribu. Normalno opet moraš biti oprezan da ne savineš lamelu, ako budeš siloval. Znači staviš traktor u brzinu, uključiš kardan i lagano jedan neka gura motor, a ti vrti zamajac kroz rupu od alnasera. Možeš koristiti i dva duža vijka m 12 za vođenje.
Nakon natakivanja podesaiš mrtvi hod na pedali na način da ga ima, a da drugi stepen odvaja pravilno.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,782
Kaj se događa ak ona tri lima izbaciš kaj idu između korpe i zamajca?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
E ovo bude mi pomoglo,meni ne dela drugi stepen na kuplungu tj. ne odvaja.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
540 ima...Stisnem kuplung i mogu radit s hidrulikom al nemogu kardan upalit
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Re: imt 540 fiatov motor

Pa nisi se pohvalio da si se obnovio sa traktorom?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Pa jer nisam :icon_fU:
Ak kupujem ,kupil bum UTB

10376926_285279318326462_1590159438720317189_n.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh