• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt 549 motor radi jako čudno

ljubomir

Novi član
Tu od
20 Ožu 2014
Poruka
29
Nemojte se svađati ja neželim svađu sad vam budem objasnio ovako traktor je od mog tate tera ga brat a mene se zove znate ono daj dođi nešt nije u redu .Ja dodjem brat pobjego od kuče nekam hitno mora daj upali i poslušaj ja to uradm krenem redom kupi filtere ulje i onda zovi da dodjem .Naveče javlja da dođem ujutro odem sve to izmjenim on radi isto postavim pitanje šta sad slaži šta misliš ok dajte minivaš da to peremo nastaje muk i svađa ope ga je strgo šta sad treba ga rastavit i u otpad odvest viče čača brat viče meni treba popodne i šta da ja napravim skinem dizne i odnesem ih kolegi koji može da ih ispita i naštela izmjeni dize ja platim metnem na traktor sve sastavim brat doleti odnekud kvači traktor o ode .naveče zove i kaže da nije to to i kad mislim doč da krenem dalje po pitam kad če imat novaca znate oni misle da sve je badava i da se to bude samo popravilo ako ja radim njima badava nemoram da plačam račune popravaka da još nisu platili ni dizne pa nema žurbe
 

ljubomir

Novi član
Tu od
20 Ožu 2014
Poruka
29
Evo da javim samo ja riješio problem sa motorom kao šta sam pisao dize pumpa reparacija uštelani ventili i na kraju ništa od toga ova igra cca 1700 kuna i na kraju skidana glava otišo usisni ventil na drogom cilindru pa ta igra još 1000 i šta da kažem težak je život nas umjetnika
 
Na vrh