• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Sve pohvale, ovo je kao novo, jer znam da je sve odrađeno kako treba, nije samo šminka.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Niste pogodili nijanse boja. Crvena je pretamna a siva presvijetla. No, za koga je, (pre)dobro je. ;)
Inače, vozikaju se i okreću glave jel ih tko vidi.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Ja danas završil s uljepšavanjem
Sad ću ja da otkrijem famu,, samo sam ja vidio,, nekog drugog IMT,,
I onda Muhać,, stavi sliku ovog IMT-ejca sa nekog sajma,,:hahah:
Bravo majstore,,, Kapa do poda,,, ih da si mi bliže,,,,:ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kaj si sve delal? I kaj su ove prve gume kaj bolje od onih glatkih kad nema prvi pogon?
Sve, kaj je trebalo.
Motor, piksiranje prednjeg kraja, kvačilo, lanci i katanci na polugama i vuči, lakiranje limarije i trupa, glava volana, crijeva hidraulike, struja nova, kolo upravljača i sjedalo vozača..... i još pokoja sitnica koju sam več pozaboravil.

Sve pohvale, ovo je kao novo, jer znam da je sve odrađeno kako treba, nije samo šminka.
(y) Hvala @drazenhonda

Sad ću ja da otkrijem famu,, samo sam ja vidio,, nekog drugog IMT,,
I onda Muhać,, stavi sliku ovog IMT-ejca sa nekog sajma,,:hahah:
Bravo majstore,,, Kapa do poda,,, ih da si mi bliže,,,,:ppozdrav:
Kaj bi me zval na jelo il na delo?

@MUHA, bravo. Samo rijeci hvale. Sve si sam sredio?
Hvala @cloos
Da, radili smo ja i moj nasljednik
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Niste pogodili nijanse boja. Crvena je pretamna a siva presvijetla. No, za koga je, (pre)dobro je. ;)
Ti ni kokoši više nemaš jer si očito u njima dlaku našel :unsure:

Inače, vozikaju se i okreću glave jel ih tko vidi.

Rekel je poglavica da sad ide od kuče do kuče kod ljudi kod kojih je novce posudil pred 30 let jer mu je falelo da ga kupi prije nego krene s njim dalje u posel.

A i treba da se vozikaju da čim prije natuče vure i da more s njim dalje u posel. I da vide ljudi između ostalog moj posel i njihov ponos kolko su potrošili da bi ga u ovakvo stanje dopeljali.
Sad selo ima o čemu pričati par dana....

Nebudu ga valjda pokrili s plahtama ko ti svojega i ljubomorno ga skrivali od pogleda ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Nemam pojma, sječam se da je blok odmaral mjesec dana, a možda i mjesec i pol dok je čekal strojnu obradu.
Dotle sam riješil prednji trap i boš pumu a ostalo je čekalo ljepše dane.
Kad se sve prikupilo kak sam imal volje sam delal malo na njemu malo na nekim drugim projektima koji nisu za ovu temu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako se poklopi da imaš vremena i inspracije dok imaš vremena.... bez brige.
Ako zapneš svaki dan čuda se daju napraviti u kratkom roku. Mislim da kad se sve poklopi to je taman vremenski rok.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Eto @cloos sad nek ti bude ovo šablona kak da ti svojega urediš, al nemoj lošije samo nek bu bolje 🤭🚜i imal buš pravi traktor👍😊
Jao Kupljenec, sad necu sve ovo srediti. Samo ovo sta treba oko mehanike i idem u sumo pa jos sta. Kad bude vremena mozda limarija i farbanje motora.
Danas i jucer radim ko mutavi... Od zore do mraka. Sutra bi ga rad registrirao.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Dobra vecer. Evo, traktor sredjen. Razsvjetla i ceo orednji most prepiksiran i stavljenji novi lezajevi... Presretan sam. Sutra cu ga registrirati, i u sumu. Prednja maska je mojih ruku delo... 😋
 

Prilozi

  • IMG_20210411_195036.jpg
    IMG_20210411_195036.jpg
    45.6 KB · Pregleda: 25
Na vrh