• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodano Imt 565

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prodajem IMT 565, 1989. godina, 1. vlasnik, traktor u TOP stanju, motor generalno sređen prije 1500rh, prije godinu dana sređena komplet hidraulika.
Zadnje gume na 80%, prednje na 50%, kabina uredna, radio sa zvučnicima, dodatni radni farovi napred i iza, sva stakla na kabini, prednji blatobrani, kočnice uredne i održavane.
Novo ulje u motoru i komplet mjenjaču sa hidaulikom.















TEŠKA SRCA ga prodajem, ali treba mi malo udobniji traktor, kojeg si nemogu priuštiti ako ovog ne prodam, na moju žalost.

Večina vas forumaša zna povjest tog traktora i suvišno je išta pisati.:icon_mrgreen:

Cijena bude 45.000 kn i ni lipe manje.

098/189-1900 Matija
može Viber, SMS, Whatsapp
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
matija traktor je u top stanju , samo ako si radio generalku kod majstora kod kojeg sam i ja , onda je upitna ispravnost:icon_super:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Traktor je prodan, tj. kaparen ali radi još sa njime dok ne pronađe zamjenu ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh