• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Indijska patka

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Moji indijanci stigli na sigurno. Ostavil bum ih par dana da se klikatiziraju pa ih bumo pustili neka rade.
Joja, još jednom hvala na poklonu i na gostoprimstvu.


Kaj se naše JO tiče.
Dam ja njoj jajec kad ih bude ali ko bu na njima sedel?
Njena rit nemre na mestu biti, a i ........... jedino da nasadimo prije podne Ninu, a poslije podne Johabija :(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
johabica.... muha ti je najbliže pa kad bu imal jaja .... lepo ga zaprosiš :(giggle):

A ne znam baš.......kod njega budu vjerojatno mučki......ili salmonelna......:icon_scratch:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Moji indijanci stigli na sigurno. Ostavil bum ih par dana da se klikatiziraju pa ih bumo pustili neka rade.
Joja, još jednom hvala na poklonu i na gostoprimstvu.


Kaj se naše JO tiče.
Dam ja njoj jajec kad ih bude ali ko bu na njima sedel?
Njena rit nemre na mestu biti, a i ........... jedino da nasadimo prije podne Ninu, a poslije podne Johabija :(giggle):

Nema na čemu kolega vrijedi i drugi puta ak mogu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaj se naše JO tiče.
Dam ja njoj jajec kad ih bude ali ko bu na njima sedel?
Njena rit nemre na mestu biti, a i ......
..... jedino da nasadimo prije podne Ninu, a poslije podne Johabija


Muhač, sad si me zbilja iznenadil........
icon_redface.gif
.
icon_redface.gif
icon_redface.gif
.
Je da si ti jedno fest i fajno muško, ali ja sam ti udata, i ak bih i štela sedeti, znaš da nesmem. Ja ne spadam u dame neg u nedame.

Veliš Nina, i Johabi - ti bi baš sikak tel nekoga nasaditi.......hmmmm......kaj, taka je kriza??????? :(nerd):

:(giggle)::(giggle):


Muhič - :icon_fU::icon_fU::icon_fU:


3042853281.gif
3042853281.gif
3042853281.gif
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Štovanom kolegi joji, zahvala za par indijaca i savjete oko mog kultića, kojeg, eto, još nisam uspio srediti .
Sram me bilo.....
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Nema na čemu kolega ,a što se kultivatora tiče ak ga ne popraviš kak sam ti rekel pošalji pp.:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Jel je mama patka sjedila na njima, ili si moral pod kvočku stavljat jaja ?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kad te patke počnu jest puževe :confused:? Ja svojima najprije dam dva vinogradara. I nikaj. Pobjegli puževi, a one su Patke trkačice :mur:.
Dam danas golaće,. a one ni pogledat ....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kad te patke počnu jest puževe :confused:? Ja svojima najprije dam dva vinogradara. I nikaj. Pobjegli puževi, a one su Patke trkačice :mur:.
Dam danas golaće,. a one ni pogledat ....


Ne dela ti se to tak sinek.
One su za sada još uvijek u tebe gosti.
A kak stvari, ko što se da zaključiti stoje - pristojni gosti.
Koji ne grabe gramzivo, nego čekaju da ih se nutka.
A sa gostima znaš kak to ide - fini escajg, fina klopa - si se potrudil? Nisi im valjda sam tak, hitil pred njih, ko kakvim prosjacima, i to bilo koje - za početak odi sa onima sočnima, debelima crvenima. Tak da one steknu dojam da ih cijeniš i poštuješ. Da se lakše udomaće i prihvate novi dom. E, kada prihvate novi dom, onda slijedi taktika - ide kura izgladnjivanja koja ih postroji na mjesto - u radnu okolinu - nema đabe ranit ih, prvo same, pa ako im usfali, nadodaš im iz svoje smočnice. :icon_e_wink: :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja pak mislim da im treba pokazati kak se to jede , kak i djeci lizati sladoled
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Samo su vam zajebancije na pameti, a ja već nož brusim ....
puknuti.... Tebe, ak ikada vidim u životu .... stal ti bum na nogu ! A nisam ti ja ko Zagorski puran, više sam ko Pazinac
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
A mozda ti one ne vole puzeve s brega,jer su mrsavi,dosada su bile v ravnici de su debeli :D::D::D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Moj jadni i ubogi otac im lovi puževe i oni ih tamane, samo kaj ja mislim da pretjeruje.
Još uvjek se nisu pripitomile pa su u karanteni do daljnjega ali kroz koji dan idu na probni rad.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Normalno da vrijedan čovjek hrani prinovu po tebi bi bile gladne i žedne :(giggle)::icon_lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh