• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

INO

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
zna li itko išta o ovome traktoru-našao sam ga na slovenskom poljoprivrednom forumu(tamo piše par postova o njemu ali slabo razumin slovenski jezik,naš član firemanpeter je ujedno i član toga foruma pa bi ga molio da privede nešto sa slovenskog foruma ovde-ako mu nije problem). ;) ;)

ja znam neke karakteristike: pogon 4x4,servo volan,blokada diferenciala,izgod za hidravliko,motor RUGERINI 3 celindri zračno hlajen,tri točkovni priklop,največja hitrost je 30KM/h
ima 1800ur.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Tomo, sigurno mi nije težko napisat nekoliko rječi na ovu temu, ali neznam ja puno o ovome traktoru.

Napravljen je u Sloveniji, u INO Brežice. Oni proizvode poljoprivredne mašine. Evo njihove stranice:

http://www.inobrezice.com/

Ovaj se traktor zove INO 35,3. Odmah se može primetiti da je brat od Tomo Vinkovića, pošto ima menjač i zadnji trap od TVja. Inače mu je motor Ruggerini od 35 KS i dosta je brz - 35km/h i ima servo upravljač. Napravljen je 1995 godine, ali mislim da se ne proizvodi više. Tih traktora nije bilo puno napravljenih. To mislim zbog toga što ga nemožeš vidjet nigde na terenu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
zaletiš se punom brzinom i da još imaš nešta iza i onda skreneš :blackeye :blackeye :blackeye
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Točkovi mi ne izgledaju ništa veči od TVja (mislim tv od 30 KS), getribe su mu isto od TVja. Mora da je brži zbog motora pošto je jači (35KS) nego na TV.

A ima još nešto. Ja sam zabrbljao pa sam napisao 35 km/h, a u stvari mislio sam 30 km/h. :oops: Moja greška.

Još nešto. Ovaj traktor je tip: PUMA 35,3
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
i 30km/h nije malo,dosta je brz,čudi me cjena-1800eura??!! :!: ;) :roll:
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E Tomo, pogrešio si. :mrgreen: Nije 1800 €, nego traktor ima 1800 prerađenih sata. Prodaje se za 6500€.
Da je za 1800€ ja ga kupim. :mrgreen:

Obrisan neispravan link.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
oprosti,na brzinu sam to gledao pa sam pomišao-učinilo mi se da se radi o eurima. ;)
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
TOMO VINKOVIĆ kaže:
zna li itko išta o ovome traktoru-našao sam ga na slovenskom poljoprivrednom forumu(tamo piše par postova o njemu ali slabo razumin slovenski jezik,naš član firemanpeter je ujedno i član toga foruma pa bi ga molio da privede nešto sa slovenskog foruma ovde-ako mu nije problem). ;) ;)

ja znam neke karakteristike: pogon 4x4,servo volan,blokada diferenciala,izgod za hidravliko,motor RUGERINI 3 celindri zračno hlajen,tri točkovni priklop,največja hitrost je 30KM/h
ima 1800ur.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.


POZDRAV FORUMAŠIMA NAJBOLJEG POLJOPRIVREDNOG FORUMA!!!

...POSEBAN POZDRAV LJUBITELJIMA TRAKTORA TOME!!!

...OVAKO., KAKO STE VEĆ PISALI JA ĆU SAMO JOŠ DODAT PAR REČI O OVOME TRAKTORU SLOVENSKE PROIZVODNJE., NAPRAVLJENA JE SERIJA OD OKO 100 TRAKTORA, 30 I 35 KS., U SLOVENSKOJ FIRMI; "INO" IZ BREŽICA, "BRAT" TOME VINKOVIĆA, NARAVNO SA PUNO, PUNO NOVITETA., ALI UZ NAPOMENU DA JE TAJ TRAKTORIĆ BIL SKORO 2 I POL PUTA SKUPLJI OD TOME. AKO UZMEMO U OBZIR DA SE TRAKTOR DELAL "NEGDI" 1996.GODINE, KOŠTAL JE OKO =20.000,00 DEM.- ., A TOMICA JE U TO VRIME KOŠTAL OKO =7.000,00 DEM.-., (ZAVISI OD MODELA DO MODELA).-

OVAJ TRAKTOR NA SLICI., ČA JE ČLAN TOMO VINKOVIĆ METNUL NA NET., KORISTILA GA JE TVORNICA ZA TESTIRANJE, ISPROBAVANJE; MALČARA, FREZA, KOSILICA,.../ČA RADE DAN DANAS U TVORNICI/., U TVORNICI JE OSTAL JOŠ JEDAN TRAKTOR SLIČAN OVOME, SAMO JE ZELENE BOJE, KOPIJA FERARIJA, /NAPRAVLJENA ISTO JEDNA SERIJA OKO 100 KOMADA., A POSLJE SERIJE KOPIJE TOMEKA/.-

...NAPOMINJEM., CIJENA OVOGA MODELA NIJE VELIKA JER JE TRAKTOR ODLIČAN., NAPRAVLJEN ZA BOGOVE!!!

BOG!., SRETNO I ČITAMO SE...
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
GROFE vidi se da znaš puno o traktorima te vrste,svaka čast-legenda si!!! ;)
 
Posljednje uređivanje:
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
...REPLIKA TRAKTORA TOME., OVAJ TRAKTORIĆ PROIZVEDEN JE U R. SLOVENIJI, "INO" BREŽICE, 1996. GODINA., NAPRAVLJENA JE SAMO JEDNA SERIJA, KVALITETNA, ALI NAŽALOST PROIZVODNJA NIJE NASTAVLJENA...

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
...TRAKTOR; "INO" BREŽICE., R. SLOVENIJA., PROIZVEDENA SAMO JEDNA SERIJA, NEGDI 1996.GODINE., KOPIJA TRAKTORA; tomo vinković /BRAT TRAKTORA TOME/., KVALITETNA KOPIJA SA PUNO NOVITETA., NAŽALOST NIJE ZAŽIVILA PROIZVODNJA...


Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
...TEHNIČKE KARAKTERISTIKE TRAKTORA; "INO" BREŽICE.-
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Traktor Ino Brežnice stvarno lijepo izgleda, šteta što se i dalje ne proizvodi; ipak je to brat našeg Tome iz Bjelovara!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

GROF

Guest
0462618001223474516.jpg
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Stvarno steta sto se ne prozivodi to je tometov brat koji je brat paskvalija
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
da brat Tome, samo malo boljim mjenjačem 6+2 sinkro
i servo volanom, ostalo od serije 800 izuzevši motora
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svim forumašima!

., prijatelju zbalija!., ista mu je bila getriba - mjenjač ko kod tome., neznam odkuda si izvukal podatak da je imal sinhrone i 6 + 2 brzine?!
., prospekt imam i dan - danas kod kuće u kolnici :weedman: ., ali nima sihrona i vako puno brzin., moraću ponovo pogljedat., možda ki plati i pijaču :supz: ...

., kompletnu getribu sa prvim i zadnjim mostom delala je tvornica iz Bjelovara "tvornica traktora!., a sve ostale dorade - izboljšanja, motore, oklop - limariju, struju, kotače, hidrauliku, sitnice,... montirala je INO - Brežice SLO firma!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
taj podatak sam izvukle iz prospekata koji je tu okačen kojega si ti stavi, lijepo piše 6+2 syncro malo sam izoštril sliku možda se bude bolje vidjelo, ali smuljam...

 
G

GROF

Guest
., ovdeka nevidim niš na vome kopiranome prospektu!

., ako postojidu vi izdelci sihronov i brzin!., idemo delat takovo nešto za novu generaciju traktorov!!!

., heheheh., ni druge moraću ja platit pijaču!
., jutra ću kod kuće pogljedat na orginalnom prospektu!!!., ALI sve jedno zbalija!, plaćam JA cugu!... :prayer: ., aj Bog!...
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh