• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Inženjer poljoprivredne mehanizacije

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Pozdrav svima ispričavam se ako sam na krivo mjesto postavio temu novi sam pa se slabije snalazim,međutim kao što naslov kaže zanima me kakav je opis posla Inženjera poljoprivredne mehanizacije,dali postoji grana na agronomskom fakultetu koju se može upisati "direktno" bez da prije morate završiti za inženjera agronomije,zatim kakva je situacija sa zapošljavanjem i radom na tim mjestima,jer mene inače jako zanimaju traktori i priključci,bilo bi mi drago ako ima članova na forumu sa završenim tim smjerom da malo daju svoja iskustva.Hvala svima unaprijed :eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh