• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IPARD

D

dzodzo

Guest
Natječaj je objavljen za početak 2010. Koliko Vas planira podnijeti zahtjev?
 
J

japa

Guest
dzodzo kaže:
Natječaj je objavljen za početak 2010. Koliko Vas planira podnijeti zahtjev?
Pa to još nitko ne zna kaj bude s toga! Nam su u Međimurju rekli da se bude nekaj više znalo u siječnju 2010. na Polj.savjetodavnoj službi. Ako netko zna nek javi hoće li se IPARD rspisati i za nabavu poljo. mehanizacije i strojeva,traktori i drugo?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dali se za sredstva IPARD-a uvjetuje sa zemljištem???
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
ovisi za šta misliš? ja sam bio danas na predavanju u virovitici, ako hočeš raditi silos, moraš imati minimalno 20 ha vlastite zemlje, ne u zakup, baš vlastite, da dobiješ povrat sredstava, a komplicirano do bola, moraš paziti na sve i na svaku sitnicu, sve preko javnih natječaja, ako uzmeš nešto što je bilo skuplje po tom natječaju, postoji mogučnost da dobiješ povrat po nižoj ponudi od tvoje.
 
D

dzodzo

Guest
daniel2356 kaže:
.... ja sam bio danas na predavanju u virovitici...
Znaš li možda hoće li biti još predavanja? Kada i gdje?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
danas meni stiglo ovo:
Natječaj IPARD i proširena sjednica ceha za poljodjelstvo
1.natječaj za EU program IPARD ,dopis proučite te se javite na natječaj koji je otvoren do 04.03.2010. ,a objavljen je u NN153..........
2.obavještavamo vas da će se 21.01 i 22.01.2010.g.u prostorijama POK-a Bjelovar održati proširena sjednica Ceha za poljoprivredu,u privitku je program rada ceha te predavači koji će biti prisutni......

...provjerit ću u savjetodavnu službu i udruženje obrtnika da vidim da li imam kakve šanse i kolko je to komplicirano, dobro bi mi došla neka sredstva iz programa ,pošto su mi ukinuli kapitalna pred nosom :evil:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja se raspitujem za nepovratna sredstva jer moram štalu gradit 8)
ja sam svoje kapacitete pod krovom odavno popunio, svi mali bogčeki su pod vedrim nebom :|
 
A

AGRIPLUS65

Guest
kamo ste navalili ,čekajte da sebe namiriju a onda ostali dolaze na red.
 

Najnoviji postovi

Na vrh