• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskreni pozdrav svima..

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Živim od rođenja na selu i volim selo, prije dva mjeseca ostali smo bez posla i nema na vidiku novog pa konačno možemo uživati na selu i svim radovima koje ona nosi ma kako god bili teški. Imamo trenutno 5 krmača, nešto odojaka, 2 zeca, 2 pasića, 3 mačke i 1 ribicu !! ALI moja najveća želja je da si kupim konja, samo sebi za svoju dušu.......
Jako smo veseli i društveni, volimo se družiti, pomagati susjedima i ljudima oko sebe....
Na zemljici koju imamo mislimo saditi i neko povrće pa ćemo vidjeti kaj bude ..........

Jel to dosta o sebi??

:mrgreen::gitarist:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Živim od rođenja na selu i volim selo, prije dva mjeseca ostali smo bez posla i nema na vidiku novog pa konačno možemo uživati na selu i svim radovima koje ona nosi ma kako god bili teški. Imamo trenutno 5 krmača, nešto odojaka, 2 zeca, 2 pasića, 3 mačke i 1 ribicu !! ALI moja najveća želja je da si kupim konja, samo sebi za svoju dušu.......
Jako smo veseli i društveni, volimo se družiti, pomagati susjedima i ljudima oko sebe....
Na zemljici koju imamo mislimo saditi i neko povrće pa ćemo vidjeti kaj bude ..........

Jel to dosta o sebi??

:mrgreen::gitarist:
dobro nam doso,,,, sta imas od strojeva :?:
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Imam traktor zetor 5911, stari ali za naše potrebe super, svježa generalka i ofarban prednji kraj, tanjurače stare,plugove dva reda, rasipač umjetnog gnojiva, prikolicu jednoosovinku, prikolicu za auto, kosilicu na guranje,sthil flaksericu, motike oko 4 komada u dvorištu, vile bar 5 komada, metle barem 5 komada,štihače 2 komada, sjekire, motorku za šumu sthilovu. e to je mislim sve i od strojeva i alata za rad i puno voljee što mislim da je najbitnije za sve to.....
I da mješaonu stočne hrane za 500 kg........
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
što bi rekli : dirljivo i simpatično predstavljanje !:supz:
Dobrodošao !
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
lijep pozdrav i dobrodošao... :supz:
da ti se bar želja ostvari :gitarist:
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
o baš ste super sa dobrodošlicama, hvala Vam i svima želim samo puno zdravlja i mudrosti kroz svakodnevnicu
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Pozdrav!

Evo pozdrav od jednog moslavca! Dobro nam došel! I nemoj forsirat! Ipak može na selu bit ljepo.
Ako je čovjek pametan i nima nekih sa izvinjena "sranja" A konja si nabavi što prije, to su tak inteligentna stvorenja da čovjek nemože vjerivat! :heart:
 
B

bosniahos

Guest
-

Dobrodošal.Meni je moja tepala isto tak a znala mi reć konjino Bosanska.HAHAHAHA
 

Najnoviji postovi

Na vrh