• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Kupljenec jel ima ta milju?Nekad su kamioni delali godišnje kilometražu koju danas neki odrade u pet šest mjeseci. 6 godina 800000-900000tkm
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kupljenec jel ima ta milju?Nekad su kamioni delali godišnje kilometražu koju danas neki odrade u pet šest mjeseci. 6 godina 800000-900000tkm
Ima i više, to je prikolica. A kamioni kak koje rute dobe prosjek 17 do 18 hiljada mjesečno, u bivšoj firmi je znalo bit i 28tkm na mjesec.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja vozim traktor i prosjek mi je oko 40-50 litara ili 20tak sati godišnje :hahah:
Malo sam bolji od tebe, ali kak imam silazni trend mogel bi te za koje ljeto vloviti. Čuvaj se. :hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
258
Upravo provjerio na novoj kamionskih prikolici prema radioničkom uputstva matice na kotačima se stežu na 80 kg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Jučer opet "petkovni sajam", pa sam opet bil malo u shoppingu.
Ovaj put je to bila druga vrsta alata🤗
Beštek.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Imam ti ja i čuturicu u torbici tak da imaš komplet
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Odlično. Taman me klinac pital za nju (y)
Treba mu za izviđače...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Koji si ti lik😂😂
Ko je rekao da se meni nešto sviđa?
Ja sam rekao kako je ovo jako kvalitetan alat, a na koji način si to ti sebi protumačio, e to niko neza.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Salim se opusti se,ako si mu dao ocenu 10 valjda se podrazumeva da ti se svidja i ne kosta badava preko 1000 evra

👍
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Moraš znat da je ovo alat koji se koristi svaki dan na teškim poslovima, onda tu cijena nije baš bitna.
Druga stvar je kad neko nešto kupi pa koristi jedanput na godinu.
 
Na vrh