• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,653
Imam ja Metabo kompresorsku. I kad trebam nešto ofarbati lijepo nazovem punicu da mi dođe ofarbati 🤣🤣🤣.

Ali imam neke letve koje trebam lazurom farbati pa bi to s ovim... Tu nije bitno koliko si dobar jer se i ovako ne vidi...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,925
Zezam te, tko sam ja da ti sudim. Ako te veseli i možeš, kupi, budeš izbrusio filing. 🥂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
I eto, jako sam danas zadovoljan, nakon puno mjeseci čekanja, ja sam nju, u svojem Lidlu ponovo dočekao i danas kupio.
Čestitke na kupovini i na pronalaženju alata kojim si zadovoljan (y)

Savijet, odmah u neku tiskaru koja radi naljepnice i dati izraditi natpis:
Ne hodam po selu jer dobijem po čelu.

Tak piše na mojem punjaču nakon kaj je vračen skuren :giggle:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,653
A taman sam kretao po malog u vrtić 😂. Pa ajde reko može on i 10 minuta duže u vrtiću...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,925
@MUHA sve te razmem u "savjetu"...

Davno davno sam napravil domači, robusni punjač, nerado sam ga posuđival. Posudil sam ga prijatelju i susjedu, vrnul mi je grudu vuglena. Od onda od mene more punjač dobiti samo otac od mojeg starijeg zeta i niko drugi.

Oko "ove, nove, šprice" ne bum dal nikome da joj "prismrdi", ak' budu d'eca u pitanju - nema problema "ja Vam bum pofarbal", još sa sobom donesem i jesti i piti. Drugi? Nema šanse.

PS
Sada sam malo napravil "analizu" prošlo je ne par m'eseci, nego evo točno 3 lete, kak sam čekal i čekal i čekal, da dobim šansu kupiti ovakvu Lidl špricu (jer AKU nečem :devilish:, njih je bilo u par navrata u ponudi u VŽ ).
Strpljen, spašen
i onda nebum pil, ma vražju mater nebum pil ;):devilish::ppozdrav:. (Ko zna al se bum koji naredni dan uopče i zbudil; tak kak je u poučnim savjetima "naš kolega dal savjet" živimo mi svaki dan kaj da je zadnji, a ak nas novi razveseli idemo skupa dalje...)
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Punjač je jako dobar (y)

Lampi imam nekoliko, pa mi ne trebaju.
Ova je zgodna i praktična:
gcpd6cf33903eec4896934c8574ef27a3d4.jpeg


ali se jako brzo isprazni. Dobro je da se može puniti na USB-C, ako nemaš bazu pri ruci.

Zadnja, koju sam kupil je na X12V bateriju
gcpbe299d2c632c4a5fb92ad0cd118e2df4.jpeg

... jer je koštala 70-tak kn...pa je bilo šteta ne kupiti ;)
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,653
Lampi i noževa nikad dosta 😂

Imam takvu s prve slike i dobra je. Jedino što se precvrsto drži za punjač pa uvijek pokupim i punjač kad ju vadim.

12v imam boschovu već godinama i super sam zadovoljan.

Nisam ni skužio da ide na usb-c 😂😂
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kaže staro propalitetska:
"Nijesam ti ja Yugo da me pališ na guranje."

Pa izvedenica na to ide:
"Kao što Yugo nije auto, ni Parkside nije alat!"

-Živio Lidl!
-Živio!
Uzviknu masa.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
832
Do kad ćeš ti pljuvati po Parksideu? :) To je sasvim dobar hobi alat, netko tko zavrne par vijaka mjesečno, izbuši par rupa ili pak malo izbrusi, ne treba Makitu ili Milwaukee par puta veće cijene.

Yugo je u Jugi prehranio i prevezao mnoge obitelji, a što danas imamo? Rimca koji prehranjuje ove s Dalekog istoka i tu i tamo kojeg Balkanca, a njegove poluproizvode voze tajkuni s Bliskog istoka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh