• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Je jako zvibriralo?
tek sad vidim ovo pitanje ..glodalica je bila na najmanjoj brzini , jer kočnica ne drži ..normalno je to kod nas .
Kod takve situacije ne možeš napeti jer se okreče ..moraš pocuknuti ..tak nakon 2-3x ja čujem cik ..mislim krenulo..kak glava polako bježi trebalo je preseliti ključ..maknem ključ s matice a kljun visi na kromu
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Meni je puknul imbus 17.
Ekscentar preša 60ton zacvikala, pa sam otpuštal onaj šraf koji drži glavu da ju probam malo gore dobit.
Metar i pol cijev i na cukanje tak dugo dok nije imbus puknul na onom mjestu gdje je savijeni.. Zvonilo mi u rukama cijeli dan 😅😅
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,580
Meni jednom puko inbus 10, osjetio par sati trnce u prstima, a imao sam rukavice
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Meni je pukao rukavac između 2 tanjura na olt tanjurači. Dok sam stezao maticu na osovinu.. Nogom naravno..

Da mi je netko rekao da to može ne pući nego eksplodirati da je jedno 5 susjeda izašlo van da vidi šta se događa.

Cijeli dan mi zvonilo u ušima i osjetio sam neki metalni okus..
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,546
Meni trnci bili čitav dan dok stezal šaran na srcu zadnjeg kotača na velikom Ursusu dok je matica popustila
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Ne znam šta će mi, al je na akciji bilo 😂😂...

Tek sad sam pročitao za šta je..


IMG_20240116_204000.jpg
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
321
Pozdrav,kupio sam ova dlijeta u Lidlu. Radim tokarilicu za drvo pa mislim da posluže. Niti su dlijeta, nit su oštra. Čemu to služi?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240118-143334_Katalozinet.jpg
    Screenshot_20240118-143334_Katalozinet.jpg
    28.4 KB · Pregleda: 44

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
321
Ma vidim i sam. Navariti ću na vrh komad feder plate, iskovati i zakaliti. I napravim si dlijeta za tokarenje.Bar ima dužinu i ručku. Poslužiti će.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Jesi čvrsti? Jel se čine kvalitetni? O upotrebi za pajser pričam..

Mislio sam sebi uzeti..
 

Najnoviji postovi

Na vrh