• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
321
Ne mogu ocijeniti čvrstoću i žilavost dok ga ne probam jako napeti. Mada sumnjam da su neka kvaliteta. Ja sam sebi sam iskovao pajsere. Kupljeni mi baš nisu bili nešto .
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,030
Ne mogu ocijeniti čvrstoću i žilavost dok ga ne probam jako napeti. Mada sumnjam da su neka kvaliteta. Ja sam sebi sam iskovao pajsere. Kupljeni mi baš nisu bili nešto .
Ajde javi ako su čemu kad probaš 👍
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Za nekaj budu poslužili. Ne vjerujem da su druge marke tolio put bolje koliko su put skuplje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Iz 1942. Sad ne znam vrijedi li
Ko atest? Tih godina alati su imali doživotni atest.
Imam i ja jednu takvu gljuntu koja more diči 5 tona ali nemrem ju ni sa poda podiči a kamoli na gredu. To gde obesiš tu i ostane zauvijek.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,709
Ove pajsere sam kupil prije par godina kad su bili 80kn,a iste takve imam na poslu razlike samo kaj su plavi i na njima piše Kunzer i koštali su u to vrijeme 200kn. I jedne i druge možeš prepigati i i potrgati ak si nasilan al za ono kaj mi trebaju su dobri jedino sam drške na vrhu porazbijal jer su plastične,jednim dijelom od bacanja po podu nešto od lupanja čekićem
Jesi čvrsti? Jel se čine kvalitetni? O upotrebi za pajser pričam..

Mislio sam sebi uzeti..
 
Na vrh