• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva sa steyrom?

Cile91

Novi član
Tu od
16 Stu 2021
Poruka
2
Pozz, pitam u vezi steyra 80/80, ima jedan problem ne radi mu rucica koja pali i gasi kardan samo radi direktno. I uz jedno malo vece brdo malo teze uzlazi 3 brzinom. Da li bi mogao biti veliki kvar. Hocu da kupim traktor pa me zanima. I kakvo iskustvo imate sa dizanjem hidraulike na dugme??Hvala unaprijed!
 

ds6945

Član
Tu od
20 Lis 2020
Poruka
19
Nisam imao takav Steyr pa ne mogu komentirati previše ali ako je pitanje dizanje hidraulike na gumb pretpostavljam da misliš na zadnje poluge onda je tu riječ o EHRu - po tom pitanju ću ti samo rec da je to odlična stvar i ja za sad nisam imao problema …plus sto ti olakšava rad …ako teze izlazi uz brdo to je sad opet niz pitanja moraš malo pojasniti problem …na prvu možeš sam prepoznati da li je do gubitka snage zbog motora npr…
 

Cile91

Novi član
Tu od
16 Stu 2021
Poruka
2
Odusto sam od styera kakvi su traktori Masey seria 3065 za poljuprivredu ima neke elktroniki pa me zanima jel to skupo za odrzavat 8o godiste je traktor
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,857
Imam 3060,ne vjerujem da se 3065 proizvodio 80.godine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh