• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva sa traktorima same explorer3 85 i deutz fahr agrofarm 410

Jozamajstor

Novi član
Tu od
10 Svi 2020
Poruka
3
Znaci kupujem traktor 80-90 ks i najbolje bi mi odogovarao same explorer 3 85 ili agrofarm 410 mozda i john deere 5090
Sad me zanima ima li ko iskustva sa tim traktorima jer koliko vidim okolo traktori su super imaju tu 2 agrofarma ali po 100 ks ima jedan 6800 rs a drugi 5300 i kolko vidim nista se bas ne kvare ili da bi bilo nekih problema sa njima. I svi su tu oko 4 tone 2,05 metara sirine i 4m duzine i imaju mehanicke mjenjace. PS. Uzeo bi traktor sa cim vise mehanike (mehanicki revers,ukljucivanje prvog pogona,bez kalanja brzina) tako da bi mi navedeni traktori najbolje odgovarali

Najnoviji postovi

Na vrh