• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva sa Zetorom serije major

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Evo, da započnem novu temu onih koji imaju takav traktor, zanima me samo jel 4320 kojeg ja osobno posjedujem katastrofalno loš, ili je ta kompletna serija u banani.. znaimaju me kakva iskusta imaju oni koji imaju i duplake te serije i kakvi su im se kvarovi događali :!: ili je samo 4320 iznimka
 
Z

zetor4718

Guest
Moj bratić je imao 4320 i najskuplji dio koji je na njemu mijenjao bio je cilindar kvačila.Kakvih ti problema imaš s njim?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Pa, evo, ukratko, trakotr je 2006, promjenjena već 3 akumulatora, semering na radilici jer je na 10.radnom satu propišalo ulje, na.30 je puknuo zupčanik u bosch pumpi, 3 dan kako je dovežen curile su šajbe, promjenjena bravica za paljenje, razletila se ona ručica od žmigavaca pa svirena ne reagira, 2 puta vareni prednji blatobrani, sad mi je počeo pucati i zadnji lijevi di je radna lmpa, čak je pukao i onaj čavlić na vratima na kojem je ručkica za otvaranje bočnog prozora, prohrđao nakon ni nepune godine dana, a ulje troši abnormalno... ukratko!
 
Z

zetor4718

Guest
Za ručice od žmigavaca i bravice znam da odlaze redovito na svim modelima.Od mog bratića 4320 bio je 1998-99. godina proizvodnje ona prva linija majora pa je vjerojatnije pažljivije i kvalitetnije rađen.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Prijatelju, to je onda bio onaj prethodni model, kockaš. major se počeo proizvoditi od negdje od 2003. :)
 
Z

zetor4718

Guest
Zetorboy kaže:
Prijatelju, to je onda bio onaj prethodni model, kockaš. major se počeo proizvoditi od negdje od 2003. :)

Pa nisam glup da ne razlikujem koskasto i zaobljeno a imam i slike pa ću stavit kad budem imo vremena pa da vidiš sam o čemu ti pričam.Ja sam ga htio kupit ali pošto trebam traktor za šumu sa prednjom vučom odustao sam.Na tom traktoru sam najviše okrenuo radnih sati i sve pozitivno sam proživio s njim.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Zetorboy kaže:
Prijatelju, to je onda bio onaj prethodni model, kockaš. major se počeo proizvoditi od negdje od 2003. :)

kraj 2001. pa do 02....a prestali su nedavno, čini mi se pred 4-5 godina
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
da, ali do te godine su se proizvodili kockaši, i ona linija šta je završavala sa xx21 i xx41.. major se počeo proizvoditi od negdje 2003, znam kad je čovjek u selu prvi uzeo takvog sa tubastom haubom, iako je još bilo tu i tamo u ponudi i kockaša, a radili su se negdje do 2008, tad ih je zamjenila proxima... moj je kraj 2006...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
A u ostalom, godina od kad do kad su se radili nije vezana za ovu temu. Temu sam stavio da vidim kakva iskustva imaju oni koji ga posjeduju, ili iskustva koja su vidjeli kod drugih.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Zetorboy kaže:
da, ali do te godine su se proizvodili kockaši, i ona linija šta je završavala sa xx21 i xx41.. major se počeo proizvoditi od negdje 2003, znam kad je čovjek u selu prvi uzeo takvog sa tubastom haubom, iako je još bilo tu i tamo u ponudi i kockaša, a radili su se negdje do 2008, tad ih je zamjenila proxima... moj je kraj 2006...

kod mene u selu stigla su 2 s tubastom haubom 6340 početkom 2002.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
mog zetora je pravio Pera iz bivšeg DDR-a i ne da ga je napravio nego svaka čast
stalno mu iz auspuha curi neka mast hahahahaha :D kad ti je najgore, a ti zapjevaj :lol:
 
Na vrh