• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
135
U isto doba kao svake godine, druga polovica 11 mjeseca.
Prošle godine je sjelo polovicom listopada i bila je najava mjesec dana prije, ove godine nema još ni objave koja bi naznačila kad bi trebalo krenuti...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Meni opet nevidljivo ovo što sam ove godine upisao,a od lani i ranije vidljivo...
 

Stjepanbezic

Novi član
Tu od
5 Stu 2019
Poruka
2
Možda ima netko da mu kao meni za prošlu godinu nije sjela trećina poticaja a u agenciji kažu da je sve otišlo na naplatu a u banci novaca nema
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Znam za 2 slucaja.. jedno na odlukama a para nema i nitko nezna gdje su zavrsile..i to nije bas malo
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
@Stjepanbezic

Dali si dobijao obavijesti o preboju sredstava od strane FINA-e?

Ako si zakasnio s doprinosima ili ako si u sustavu PDV-a, a nisi ga na vrijeme platio, moguće da su ti stornirali uplatu i naplatili potraživanje porezne uprave.

Ako je moguće od njih dobiti nekakvu izjavu da je sve uredno isplaćeno, onda vitlati dalje krivca...
 

Stjepanbezic

Novi član
Tu od
5 Stu 2019
Poruka
2
@Stjepanbezic

Dali si dobijao obavijesti o preboju sredstava od strane FINA-e?

Ako si zakasnio s doprinosima ili ako si u sustavu PDV-a, a nisi ga na vrijeme platio, moguće da su ti stornirali uplatu i naplatili potraživanje porezne uprave.

Ako je moguće od njih dobiti nekakvu izjavu da je sve uredno isplaćeno, onda vitlati dalje krivca...
Nikom ni lipe niti sam dobio bilokakovu obavijest jedino od agencije o ostvarenim pravima a na računu fali
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Meni se isto ne slaže njihovo "Isplaćeno" u Obavijesti o ostvarenim pravima i promet po žiro računu a na upit di su novci nema odgovora a radi se o par tisuća kn...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
U agronetu pod "registri i evidencije" pa na "obračuni" nema nekakvih dokumenata?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Tražite nekakvu finacijsku karticu od njih gdje se detaljno vidi svaka pojedinačna uplata
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Na tome se samo vidi što je odobreno a ne datumi uplata novca a čovjek tvrdi da piše da mu je isplaćeno a njemu fali na žiro računu
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Ako se dogodila neka greška, izvode sa banke pokupiti i pravac u agenciju .Ako je bilo prijeboja ili nečeg drugog mora postojati i odluka tj neki papir. Nije lijepo ali može se dogoditi svašta, a to se na forumu neće rješiti.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Ako je nekoliko tisuća u igri,neka im odvjetnik pošalje dopis;)
Imaš mu računa 200tinjak kn platiti za to.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Pa ovo što je stiglo poštom je samo Obavijest, a na agronetu još nema Odluka (samo Informativni obračun) na koju se možeš žaliti Povjerenstvu pa tek na njihov odgovor možeš ići na tužbu u roku 30 dana....ili netko ima drugačija iskustva?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh