• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Od toliko novca i slijepci će progledati i sada podjeli na broj poljoprivrednih gosparstva, ispada da nemaš dosta niti za wc papir. Isplata kreče kad krene. Na ovo niti ne računam, niti se nadam, i ja sam več zaboravio da 2 gidine zaredom bila suša, oni se sjetili samo 1god. AKO SE SJETE.
Sušu je prijavilo 17 županija ali se kamilica ne računa u isplatu i kolko vidim moreče se suša dokazati to ce ic opet neki natjecaji ko i za covid ko prođe prođe ko ne ne a ostatak love opčinama u đep😉
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Sušu je prijavilo 17 županija ali se kamilica ne računa u isplatu i kolko vidim moreče se suša dokazati to ce ic opet neki natjecaji ko i za covid ko prođe prođe ko ne ne a ostatak love opčinama u đep😉
Pa za kamilicu te prevari otkupljivač u postotku, nekad pomognu, drugi put te zakine, sijao sam nekada ja i brat pa znam kako je to. Ujutro je bila zrela a popdne prezrela zbog jačine sunca. Opčina kad krene sa isplatom prvo će uzeti sebi sve ono što im nisi platio a ostatak tebi ako još ne ostaneš dužan. Tako to biješe u našoj maloj klinici kaže Šemso. Ako što bude bude ako nebude neka idu da nepišem kamo. Meni samo na kokuruzu oko 10% uzela suša ostalo drugo ok, spasio me OSSK Tomasov, rodio kao da nije bilo suše, druge dvije probne sorte kiksale za 10%.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Čekaju novu valutu tako da im ona Žalac i vojarne remetinec objasni kako kome isplatiti, jer ovi koji iz agencije nisu još tamo da nauče kako se lijepi boja sa Eura za prste🥸💰💰
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Da kontrole jer Hrvatska na 1 mjestu po krađi EU novca. Neka iziđu na teren pa će biti veči poticaji nama koji radimo a ne onima koji nerade a uzimaju poticaje ( mislim na one koji daju zemlju najam, ti platiš najam a njemu poticaji a nema ni traktor, i zaposlen još javnom sektoru ŽUPANIJA). Treba malo udariti kod apotekara Conera koji se bavi poljoprivredom, pa malo kod moga međaša Feletara koji sam osišio kokuruz na polju i bez sunca. Ima takkvih hrpetina samo treba diči guzicu iz stolice i mako običi OPG-eove.
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Da al nek obilaze te što ništa ne rade a primaju poticaje i to velike . A zakidaju nas male ili srednje opg-ove koji radimo i borimo se i zezaju s kontrolom da čekamo a još ništa ne javljaju kad će bit kontrola i dal' će biti .. neki od toga žive i čekaju to da bi mogli opstati a oni odugovlače s tom isplatom umjesto da su isplatili pa onda otišli u kontrolu i ako što nije u redu sljedeći iznos poticaja ili umanje ili izbrišu zemlju ako nije po njihovim mjerilima kako treba biti pa kad očistiš ponovo upišeš i gotovo.. tako sam ja jučer zvala agenciju i žena koja tamo radi kaze da čekam da će vjerojatno mi kontrola doći al ne zna ni šta ni kad ni dal će doći... I kaže da budem strpljiva da čekam... Po tom mogu čekati i do 2. mjeseca jer oni ne znaju ništa...
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
135
Oni pričaju svima jedno te isto, ima njih par što im je isplatilo poticaj sredinom 11og i odmah naredni tjedan poslalo kontrolu. Tko tu više zna, ograđuju se administrativnom kontrolom a tko zna što je u pitanju, kontrola nema veze s isplatom, predujam se uvijek isplaćivao od 15. studenog i svima isplate unutar tjedan dana, a onda kontrola kako kome, nekome u zimu, nekome u proljeće, meni uvijek, 01.,02. mj, još budi snijega, njive se i ne vide. Što je tu u pitanju, pitaj dragog Boga..
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Da al nek obilaze te što ništa ne rade a primaju poticaje i to velike . A zakidaju nas male ili srednje opg-ove koji radimo i borimo se i zezaju s kontrolom da čekamo a još ništa ne javljaju kad će bit kontrola i dal' će biti .. neki od toga žive i čekaju to da bi mogli opstati a oni odugovlače s tom isplatom umjesto da su isplatili pa onda otišli u kontrolu i ako što nije u redu sljedeći iznos poticaja ili umanje ili izbrišu zemlju ako nije po njihovim mjerilima kako treba biti pa kad očistiš ponovo upišeš i gotovo.. tako sam ja jučer zvala agenciju i žena koja tamo radi kaze da čekam da će vjerojatno mi kontrola doći al ne zna ni šta ni kad ni dal će doći... I kaže da budem strpljiva da čekam... Po tom mogu čekati i do 2. mjeseca jer oni ne znaju ništa...
Potpuno si sve točno napisal, samo jedan problem, vani kiša, blato, zima nitko ti od njih neče po tom vremenu doči u kontrolu da ne uprljaju guzice koje im se zalijepile za topli stolac. Nije samo kod njih muljaža, molo prije sam gledao listu poreznih dužnika, dečko dužan poreznoj 3 milijuna kuna a uživotu nikada ništa nije imao. Ono što mu tamo stoji dug očito pijan nešto potpisao, pa da htio u banku da digne kredit, senzor na vratima ga nebi pustio unutra koliko se izdalika osjeti vonjanje alkohola. Nekužim više tko u ovoj državi lud a tko pametan. NAŽALOST
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Pa da znam da neće doći po takvom vremenu u kontrolu, a još će im se manje dati doći u neko mjesto ili selo za koje nikad nisu čuli i za koje ni ne znaju gdje je i koje je neznam koliko od njih udaljeno zato i toliko odugovlače... Jer sam čula da u kontrolu idu iz drugih županija ne iz koje ste vi županije... A znam i to da muljaju svuda ne samo nas...
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Dobro si čula da u kontrolu dolaze iz druge županije, tako je 2016 došao k meni kontrolor iz KC županije a ne iz moje BJ. Mora doči iz druge županije da nebi iz svoje bila u nekoj rodbinskoj vezi. Tina pa zar nisi čula za ono zašto u državnim službama nema SEX-a, PA SVE SAMA RODBINA ILI FAMILIJA😂 Nije im teško nači sela, danas postoji GPS. Sar nisi slušala da više ni u Saboru ne govore na repliku dragi koleg več dragi KUME🙊😂 SORY ovo zadnje malo se zezam, u principu sve pokušavam svesti na neku šalu. U principu znaju oni dobro gdje je svako selo ima i google karta.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Ma znam da im nije teško naći sela to samo tak kažem jer im je očito daleko to za doći pa im zato tak dugo treba i da se najave u kontrolu... Da ma znam sve samo nek oni ili isplate avans ili nek dođu jel mi više dosadilo ovo čekanje kad neznam ništa hoće bit šta ili ne...
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Pa ako njima teško doči, dođem ja u kontrolu🙊😂😂 samo skuhaš kavu. Adresu pošalješ u onbox jer u inbox neprimam meilove🤫🙈🙊😂😂😂😂. Sory malo te zezam ali AVANS su morali svakome uplatiti, poslije kontrole ako si nešto zeznuo, pošalju oni uplatnicu da se nešto vrati ili dogovorom na slijedečem poticaju se to umanji.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Ma znam sve ok. Pa trebali su uplatiti avans al ima nas par ovdje šta još ni lipe nismo dobili... I to se slažem za kontrolu mogli su uplatiti pa doći poslje ako šta ne valja vraćaju i gotovo. Tak su nam jedno godine zabunom uplatili neke novce al su već za tjedan dana poslali da vratimo da je greškom uplaćeno... Kad njima treba vratiti odma šalju a kad nama treba uplatiti onda čekaj..
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Pa kada su ti uplatili greškom trebala si ti njih malo zekat oko povrata da neka pričekaju da je još u adminitratovor obradi. Pa banka ne prepoznaje njihov broj računa itd.. itd..😂😂😂 Treba i njih malo vozat u krug.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh