• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Keko12345

Novi član
Tu od
3 Ožu 2021
Poruka
6
A gdje provjeriti da li si mladi ili ne ja sam prenio opg na sebe pa bi mi to bila prva uplata za mlade
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ako su ti kod prijave poticaja stavili kvačicu da si mladi dobit ćeš, i morat ćeš odslušati nekakva predavanja
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Sjelo za mlade. Ako si oznacio poticaj za mlade onda si morao već obavit predavanja, bio bi obavjesten ili ako imas poljoprivrednu samo to predocis kao dokaz.
 

Keko12345

Novi član
Tu od
3 Ožu 2021
Poruka
6
A nisam imao gdje obaviti predavanje radi korone
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
A nisam imao gdje obaviti predavanje radi korone
Ja sam u 10 mjesecu išao na predavanje isto u vrijeme korone, tjedan dana pa ispit. Zvali su me iz savjetodavne da moram položiti pošto nemam odgovarajuću školu, tako da mislim da su i tebe trebali zvati ako ti je prilikom prijave poticaja označeno za mlade poljoprivrednike. Bio je rok do 12 mjeseca da se položi
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Čim si označio poticaj za mlade ako jesi, trebao bi biti na popisu na predavanje i dobiti poziv ujesen od tete iz savjetodavne, ja sam isto isao u 10.mj.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh