• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

itp

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Evo da i ja kažem ponešto o sebi...
Ja sam Ante,inače sam iz Đakova. Imam 18 godina. Imam u planu posaditi nešto malina a zanimaju me i stari strojevi. Pogotovo traktori i vršalice. Forum je super,a pošto sam slomio nogu nedavno,mislim da ću ga dobro upoznati... :lol:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Pozdrav.
Stavi malo slika vršilice,imao ju je moj djed,ali je morao prodati.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
dobrodosao

hehe ako ti se svidi ovdje a ti slomi i drugu :vragek:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Svašta :D

Vidim i ja sada FAIL..

nebitno, nikad nije kasno za dobrodošlicu :(giggle):
 
G

GROF

Guest
Re: itp - mladi legendarac! ...

Dragi moj forumski prijatelju!, mladiću u najboljim godinama života svog!

Fala, lipo TI fala do samog neba za darovni kotačić reguliranja dubine oranja! :icon_pray:., i ne samo da se zafaljujem na daru!, već se zafaljujem i na tvojoj velikoj reči!., reč si dal i održal., e, to cijenim iznad svega., pogotovo kada je čovik mlad, iskren, pošten, uredan, pedantan, radišan, ... da, da i od reči - riječi!, to se cijeni u svim Narodima Svita, to se cijeni u celom Božjem Svitu!, to cijenim i ja - moja malenkost.- ... :(y): ...

Prijatelju!, radujem se onome danu da TE upoznam u živo, da te počastim, svakako da ja i tebi uzvratim pravovaljani revanš! ...

Lip pozdrav Bog i fala, čitamo - pišemo - družimo - pomažemo - darujemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša........:icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh