• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

itsipo

  • Temu pokrenuo itsipo
  • Datum prvog posta
I

itsipo

Guest
Tako smo i mi mislili, zato smo dosli. :D

Da se covek pametan rodi ne bu mu trebao niko u zivotu,snalazio bi se i sam. Mi obicni smrtnici tragamo za bolje sutra i svaka pomoc ili kritika je za dobrobit sirenja svog znanja. Razni ljudi razni obicaji mogu samo da koriste da se lakse snalazimo. Uvek cujes nesto novo ili neku ispravku koju bas nisi dosad radio najbolje, pa se zato i druzimo i razmenjujemo iskustva, koja nekad zlata vrede.

Pozdrav iz NS
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
ljudi

DOBRO LJUDI ŠTA JE OVO zar smo opet počeli o RODOSLOVLJU ma nemojte još i ovdje, zar i ovdje nemam mira, da moram o tom čitat, e pa evo primjera sunce vam vaše :imao sm situciju (da ne objašnjavam strahota) prije mi je pomogao strai čaojek nego moj susjed iz susjednog sela.
NEMOJTE zamjerit :prayer: al ne podnosim razlikovanje ljudi, svi smo mi od krvi i mesa .
 
C

chickenlover

Guest
E to mi je drago čut......:p:p:p:p,nisam te pito rodom si iz,,,negdje u temi sam čitao(stara nova pazova)ili sam ja nešto pobrka,,,,,,ili beograd:?

Zelis me nesto jos pitati...sta god...pitaj me slobodno u moju temu. Nije stos, ovo je tudja "basta".

@pele, slazem se potpuno. Al malo radoznalosti nikom nije smetalo. Meni svakako ne smeta da me pita ko god sta zeli i ja cu iskreno reci.
 
B

BAGERISTA

Guest
DOBRO LJUDI ŠTA JE OVO zar smo opet počeli o RODOSLOVLJU ma nemojte još i ovdje, zar i ovdje nemam mira, da moram o tom čitat, e pa evo primjera sunce vam vaše :imao sm situciju (da ne objašnjavam strahota) prije mi je pomogao strai čaojek nego moj susjed iz susjednog sela.
NEMOJTE zamjerit :prayer: al ne podnosim razlikovanje ljudi, svi smo mi od krvi i mesa .

Kolega nemoj da se ljutiš ponijelo me,,,,nisam vdio da samn u tuđoj kuči,,,,,,,neču majkemi više......:(:(

Jednostavno izgubim kontrolu nad sobom kad s damama pričam..:rolfer::rolfer:i eto šta se desi
 
I

itsipo

Guest
DOBRO LJUDI ŠTA JE OVO zar smo opet počeli o RODOSLOVLJU ma nemojte još i ovdje, zar i ovdje nemam mira, da moram o tom čitat, e pa evo primjera sunce vam vaše :imao sm situciju (da ne objašnjavam strahota) prije mi je pomogao strai čaojek nego moj susjed iz susjednog sela.
NEMOJTE zamjerit :prayer: al ne podnosim razlikovanje ljudi, svi smo mi od krvi i mesa .


Neznam cime sam izazvao ovu zbrku na forumu kada nisam nikoga ni vredao ni spominjao u bilo kom kontekstu. Ako sam nesto pogresio evo ja se javno izvinjavam.
 
C

chickenlover

Guest
Neznam cime sam izazvao ovu zbrku na forumu kada nisam nikoga ni vredao ni spominjao u bilo kom kontekstu. Ako sam nesto pogresio evo ja se javno izvinjavam.

Sta ti je bre, zar ne vidis da je zurka u tvom dvoristu? :gitarist::gitarist::gitarist::partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam cime sam izazvao ovu zbrku na forumu kada nisam nikoga ni vredao ni spominjao u bilo kom kontekstu. Ako sam nesto pogresio evo ja se javno izvinjavam.

Ma ne sekiraj se ,,,,nisi ti ništa kriv,:D:D,,nedaj bože,,,još nam i toga fali,,,,,,,nego mi rujemo po tvojoj temi,,,ko da nemamo svoje..:rolfer::rolfer:pa svako toliko dobijemo koju opomenu......:rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sta ti je bre, zar ne vidis da je zurka u tvom dvoristu? :gitarist::gitarist::gitarist::partyman::partyman::partyman:

Za to može uvijek,,,ako je on za,,,,,,,,,,,,,,,,,:drinkers::drinkers::partyman::party:gitarist:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Da se covek pametan rodi ne bu mu trebao niko u zivotu,snalazio bi se i sam. Mi obicni smrtnici tragamo za bolje sutra i svaka pomoc ili kritika je za dobrobit sirenja svog znanja. Razni ljudi razni obicaji pametnom čovijeku mogu samo da koriste da se lakse snalazimo. Uvek cujes nesto novo ili neku ispravku koju bas nisi dosad radio najbolje, pa se zato i druzimo i razmenjujemo iskustva, koja nekad zlata vrede.

Pozdrav iz NS

Pozdrav u Novi Sad i dobrodošao. Bio sam nedavno tu a mislim da ću opet uskoro. (svidjelo mi se :D. Toliko dorih cura na jednom mjestu u životu nisam vidio kolko sam ih tu u par izlazaka :D )


Na ovu gore ja bi gore dodao još samo nono crveno i definicija stoji...
 
I

itsipo

Guest
Sta ti je bre, zar ne vidis da je zurka u tvom dvoristu? :gitarist::gitarist::gitarist::partyman::partyman::partyman:

Jos sam mlad na ovom forumu i nisam bas upucen u temama ali ako je za zurku dicicemo sator i naruciti i muziku.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
izvinjavam se

oprosti, izvinjavam se nisam mislio ništa loše nego da mi :drinkers::drinkers::drinkers::drinkers: dvije tri
 
I

itsipo

Guest
oprosti, izvinjavam se nisam mislio ništa loše nego da mi :drinkers::drinkers::drinkers::drinkers: dvije tri

Vec pomislih da je neki veci problem, ali posto se slavi kako kazu u mom dvoristu mogli ste i mene da pozovete. Koja piva se nikad ne odbija nije red.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
stigoh ja sa bendom da zasviram....
25owk28.gif

Dajte rakijeee
 
I

itsipo

Guest
Ma rakija nije problem nego jel ima i neka dobra pevaljka, samo da odrzi moral na nivou.
kad je bal nek je bal. Nek se komsije jede.
 
C

chickenlover

Guest
Ma rakija nije problem nego jel ima i neka dobra pevaljka, samo da odrzi moral na nivou.
kad je bal nek je bal. Nek se komsije jede.

Ne znam da pevam, al dobro igram, narocito po stolovima. Zagarantovan "moral" i komsijska ljubomora. A glas moze i na plej-bek, da ne poplasimo narod.
 

Najnoviji postovi

Na vrh