• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ivan_MF

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
IMTovi plugovi i nisu bili tak losi a kopiju IMTa je radila nekakva firma sa juga srbije iz Boljevca, ak je tvoj plug bio taj onda je to dost lose uradjeno i od loseg materijala. Originalni IMTovi plugovi su imali puno bolji radni vijek.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Iako smo jučer proslavili rođendan, evo da ti i "javno" čestitam... Sretan Rođendan Ivan Cvebin... :lol: :lol: :partyman:
 
E

explorer

Guest
Daj čovječe nabavi neki kombajn a ne da ti drugi vrše toliko tog...

Lijepo kod tebe omaste brk....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
explorer kaže:
Daj čovječe nabavi neki kombajn a ne da ti drugi vrše toliko tog...

Lijepo kod tebe omaste brk....
ovog korisnika nema več duže vrijeme na forumu :scratch

zašto si mu sad to rekao,jel se poznajete ili kaj :?:
 
E

explorer

Guest
Pa možda nekad navrati...
Ne poznajemo se ali po njegovim slikama sam zakljucio tko je i znam da nema kombajn a ima hrpu zemlje i to sve plaća...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
explorer kaže:
Daj čovječe nabavi neki kombajn a ne da ti drugi vrše toliko tog...

Lijepo kod tebe omaste brk....

Ma kod njega 100% naš član DF&Torpedo vrši kombajnranje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
ŠANANA IMT 565 kaže:
explorer kaže:
Daj čovječe nabavi neki kombajn a ne da ti drugi vrše toliko tog...

Lijepo kod tebe omaste brk....

Ma kod njega 100% naš član DF&Torpedo vrši kombajnranje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naravno...hehe...
Već je bilo puno rasprava u vezi kupnje kombajna, kod mene ima max povlastice, pa zasad ne planira kupiti kombajn.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
marko hurlimann xa86 kaže:
DF torpedo : zašto Ivan MF na svraća na forum... :?:
Neznam,
maturant je ove godine, pa ima drugih i preokupacija ;) . I mene čudi da nije stavio slike još jednog MF-a što su kupili, i sušare, itd. :scratch
 
E

explorer

Guest
DF&Torpedo kaže:
[quote="ŠANANA IMT 565":3bpeoubi]
explorer kaže:
Daj čovječe nabavi neki kombajn a ne da ti drugi vrše toliko tog...

Lijepo kod tebe omaste brk....

Ma kod njega 100% naš član DF&Torpedo vrši kombajnranje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naravno...hehe...
Već je bilo puno rasprava u vezi kupnje kombajna, kod mene ima max povlastice, pa zasad ne planira kupiti kombajn.[/quote:3bpeoubi]


Ah...pa sigurno mu ne vršiš đabe, koliko god da mu naplačuješ za toliku zemlju bi mu se isplatilo kupiti kombajn...

A koliko znam kod vas ima više takvih koji to ne mugu shvatit, nego svake godine daju neznam koliko para koje bi mogle ostat u đepu!!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
DF&Torpedo kaže:
[ I mene čudi da nije stavio slike još jednog MF-a što su kupili, i sušare, itd. :scratch

kojeg mf-a je kupio?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
explorer kaže:
Ah...pa sigurno mu ne vršiš đabe, koliko god da mu naplačuješ za toliku zemlju bi mu se isplatilo kupiti kombajn...

A koliko znam kod vas ima više takvih koji to ne mugu shvatit, nego svake godine daju neznam koliko para koje bi mogle ostat u đepu!!!
Mnogi su probali kupiti kombajne, ali su ih isto tako brzo i prodali... Jer nije to baš bilo lijepo i bajno kako su zamislili...

..ja.. kaže:
[quote="DF&Torpedo":hgdt28yl][ I mene čudi da nije stavio slike još jednog MF-a što su kupili, i sušare, itd. :scratch

kojeg mf-a je kupio?[/quote:hgdt28yl]
3085
 
Na vrh