• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ivan_MF

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ajde daj ga probudi nek stavi malo slike nove pile a poželjno bi bilo i stare. kolko ga je platio dal znaš i god?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
kikic MF kaže:
ajde daj ga probudi nek stavi malo slike nove pile a poželjno bi bilo i stare. kolko ga je platio dal znaš i god?
Kaže da bude sutra došao na forum...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajd, bilo je i vrijeme, moram ga pitat pošto sad prodaje jaja, vidim da su opet metnuli tablu van, ai šupe su seuokolo izgradile, dva velika MF-a pod njima!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa kaj če drugo nego mf-ovi vidi se što su traktori :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: šalim se
sam slike od oba da vidimo kako to izgleda dva velika brata u dvorištu :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . i kako se dogovore oko posla koji se za što bori :blackeye :twisted: :mrgreen:
 
E

explorer

Guest
DF&Torpedo ajd molim te reci mi ko je to kod vas pokupovao kombajne pa ih prodavo?

Ak se ja ne varam, a mislim da se ne varam kod vas u selu ima 4 ili 5 kombajna koji mogu nešt radit i nekoliko starih krševa....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
explorer kaže:
DF&Torpedo ajd molim te reci mi ko je to kod vas pokupovao kombajne pa ih prodavo?

Ak se ja ne varam, a mislim da se ne varam kod vas u selu ima 4 ili 5 kombajna koji mogu nešt radit i nekoliko starih krševa....
Nema smisla da izosim ovdje imena ljudi, ali ima ih više. Neki imaju kombajn pa nestignu i sijati i kombajnirati istovremeno, svejedno plaćaju usluge... Kombajn je zahtjevan stroj koji traži puno ulaganja, a i znanja, tak da su se mnogi ohladili nakon godinu dana rada s kombajnom.
 
I

Ivan_MF

Guest
Pozdrav ekipi na forumu, dugo me ovdje nije bilo pa mi je kolega Vedran rekao da nek navratim malo :)

Evo nekih slikica što sam nabrzinu našao :D


29v0w39.jpg


2rcpi5i.jpg


25qg708.jpg


sv5k0p.jpg


zlches.jpg


qqa42w.jpg


30utid0.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
tko je gazda u dvorištu ako ne mf. svaka čast na kupovini dobro izgleda. koji je bolji 3090 ili 3085?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
e sad jos da ti je medju njima neki manji mf serije 30.. :)
koja je razlika izmedju 3085 i 3090? jel mi se to cini ili 3090 ima vece gume?
koja je god 3085 i koja je cijena,ako se smije znat?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Dobro došao nazad.

ko je gazda u dvorištu sad se valda zna
 
E

explorer

Guest
tolika mehanizacija a kukuruz još uvijek u polju..........
 
I

Ivan_MF

Guest
kikic MF kaže:
tko je gazda u dvorištu ako ne mf. svaka čast na kupovini dobro izgleda. koji je bolji 3090 ili 3085?

pa to je sada pitanje za razmatranje :D svaki ima svoje prednosti i mane ... meni je baš svejedno s kojim radim ...

DF&Torpedo kaže:
Dobre slike, a nisam znao da si kupio kombajn ;) :D

da da ..dođi ga pogledaj .. da čujem tvoje mišljenje o njemu :p

abrkili kaže:
šta ti je ovo neka sušara ili mješaona?

to je sušara .. usipni koš je kapaciteta otprilike 30 35 tona .. a isipni koš oko 11 12 tona ... sušim od 1 do 2 tone na sat ovisno o vlazi.

..ja.. kaže:
e sad jos da ti je medju njima neki manji mf serije 30.. :)
koja je razlika izmedju 3085 i 3090? jel mi se to cini ili 3090 ima vece gume?
koja je god 3085 i koja je cijena,ako se smije znat?


pa... razlika je i u motoru i u getribi ... 3085 ima noviji tip motora i getribu 16x16 a 3090 ima 32 x32 i stariji tip motora .. gume nisu veče samo su šire na 3090 .. 3085 je 94 ili 95 god nisam siguran , platio sam ga 13.000€ .. ima 5000 rh sati na satu .. ali ima on i više :D

tokarpz kaže:
svaka čast mf-ovi su zakon dali je to baš tvoje privatno spremište ili?

da moje

explorer kaže:
tolika mehanizacija a kukuruz još uvijek u polju..........

neka samo on čeka u polju ... nažalost nemam tenka s kojim bi vuko prikolicu po ovom blatu :D
 
M

mata111

Guest
mf 3090

ja imam MF 3090 kupio sam ga prije mjesec dana zanima me za cega sluzi kompjuter u kabini
 

Najnoviji postovi

Na vrh