• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ivanhecimovic

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Pozdrav ja sam Ivan i imam 10 i pol godina .
Živim u naselju u blizini Bjelovara.
Hobi mi je peradarstvo te trenutno slažem boksove za golubove.
Od peradi imam > domače kokoši i piliće , 10 domaćih pataka. 3 shabo koke i pijetla,2 perlinca i 2 perlinke,
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao ivanhecimovic.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
E da zaboravio sam dodati da imamo 77 tovnih pilića (7 mojih i 70 od roditelja),te da smo imali pazinske purane i bijele guske.
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Još sam nešto zaboravio dodati,domaće kokoši su većinom golovrate te nakon 2 godine bez golovratog ove godine opet ostavljam golovrate pijetlove.
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Vi ste isto iz bjelovara?Ako jeste jeli živite direktno u gradu ili u nekom selu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh