• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IvanVl

I

IvanVl

Guest
Dobar dan.
Več dosta pratim vaš forum pa sam odlučio napraviti registraciju .
Teško je reči da se bavimo poljprivredom ali zahvaljujuči recesiji bili smo primorani .
Zadnji čas je tata prodao stan i tako smo završili na "imanju" kod Gorice .
Uz malo zemlju i dobrih ljudi koji nam dozvoliju pokositi sijeno imamo dvije krave .
Od strojeva stari imt 533 i tako, kosu i grabilicu za sijeno .
Jssenas smo nabavili prikolicu za skupljanje sijena i trave .

Planiramo nabaviti neki stari plug da ne moramo plačati oranje na jesen .Tata se boji da ovaj stari traktor ne ispusti dušu xD kad bi morao povlačiti plug .

Javljam se da pitam imamo problema s kravom .
Veterinar je rekao da ima šugu ili šugavac , možda i nisamo dobro razumjeli .
Veterinar jako malo govori a mi o tome ne znamo ništa .
Pa vas ovim putem molim da mi kažete kako se to lječi i da li je opasno za drugu kravu .Veterinar je dao neku inekciju
Tražim po internetu jako malo informacija o tome .
Hvala unaprijed .
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.................:partyman::partyman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao.
nema razloga da traktor ispusti dusu ako ga necete forsirati. sto se tice problema s kravom, potrazi prigodnu temu u stocarstvu o tome ili ako ne nadjes, otvori novu pa pitaj u njoj sta te zanima.
sretno..
 
I

IvanVl

Guest
dobro dosao.
nema razloga da traktor ispusti dusu ako ga necete forsirati. sto se tice problema s kravom, potrazi prigodnu temu u stocarstvu o tome ili ako ne nadjes, otvori novu pa pitaj u njoj sta te zanima.
sretno..
Hvala svima xD
Evo otvorio sam novu temu kako si me savjetovao .
 

Najnoviji postovi

Na vrh