• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izbacite uljeza ;-)

K

krx pozega

Guest
Ako ja dobro shvaćam to je top link poluga i ona kod mene nije tako slaba...i uopće tako neizgleda...i ako smijem primjetit da si ti jedini krivac za njeno savijanje i još jedan plus za novi ORO zajeb...jer moja je dosta deblja ako je to to o čemu ja mislim da je pošto tu kod tebe iza ima svega ko na avionu :roll: ;) :D
 
B

Bobo

Guest
Mozda su zamijenili top-linkove kao bebe u rodilistu ;)

Krx, suti i budi sretan sto imas jaci top link koji se nece tek tako pomotati, iako mi se i Ratarkov cini vrlo masivan... No ako je materijal ko zvaka, onda niposto nije dobro...

Zar nisi ti trebao dobiti hidraulicni top-link na poklon uz traktor... bar si tako pisao na jednoj temi?
 
K

krx pozega

Guest
Atrebao sam dobiti štošta moj Bobo...ali šipak

...polugu planiram kupiti jednoga dana,al vidjet ćemo...osobno mislim da nema prevelike potrebe za nju..
 
R

Ratarko

Guest
Na mojoj poluzi je greška samo u cijevi koja je preslaba ...ima pre-pre-pre tanke stijenke .
Nisu se posavijali navoji , niti lijevi niti desni , savila se samo sredina koja je smiješno tanka i za puno slabiji traktor nego moj.
Drago mi je da sam ju savio na taj način ...jednostavnim spuštanjem podrivača jer nitko nije nastradao . Ne smijem niti pomisliti što bi se dogodilo na cesti pri brzini od 42 km/h a da poluga popusti pod plugom ili gruberom koji je najteži od mojih strojeva .
 
B

Bobo

Guest
Cuj, imas pravo, bolje na nekom sigurnom mijestu nego na prometnici... Gledali bi na vijestima kako je neki bajko iz Bickocity-a podrivao po asfaltu ;)
 
R

Ratarko

Guest
Kada se samo zamislim koju bi štetu pretrpio da mi se gornja poluga prebije pri putnoj brzini pod roto-semom punim žita kako uvijek idem do njive . To je oko 3 tone tereta + neka rupa na cesti i OPLA , štete kao u priči !
 
B

Bobo

Guest
Glavno da je top-link poluga sada pokazala svoje pravo lice, a ne pod rotosemom, jer bi bilo svega...

Sad sa sigurnoscu znas da ta poluga nije stvar od povjerenja, i kupuj novu prije sjetve, da zbilja ne bi bilo pizdarija...
 

Najnoviji postovi

Na vrh