• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

izbor traktora godine 2007.

P

Picek

Guest
u konkurenciji su: Claas Axion 850, Deutz-Fahr X720, Fendt 312 Vario, JD 6930, MF 7495 Dyna-VT, New Holland T8060 i Valtra T 191 Advance

proglašenje pobjednika će biti na sajmu u Hannoveru u 11-om mjesecu.

više informacija:
Obrisan neispravan link.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Standardne trgovacke price :D traktor godine, auto godine, telefon godine, knjiga godine, dogadjaj godine, izjava godine, celebrity godine .... :)
 
K

krx pozega

Guest
..Jel se to meni čini ili ja već sad imam svog favorita(pobjednika)..

I da..nije to mala stvar da je jedan član našeg foruma je vlasnik traktora nominiranog za traktor godine.. 8)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Zgodno sve velike serije traktora,zasto nisu neke manje srednje serije 100tinjak ks
 
Z

zrine892

Guest
Picek kaže:
u konkurenciji su: Claas Axion 850, Deutz-Fahr X720, Fendt 312 Vario, JD 6930, MF 7495 Dyna-VT, New Holland T8060 i Valtra T 191 Advance

proglašenje pobjednika će biti na sajmu u Hannoveru u 11-om mjesecu.

više informacija:
Obrisan neispravan link.

a di se to mjesto nalazi i kada je to??? :| :|
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
a di se to mjesto nalazi i kada je to??? :| :|
švabija, od 10.-17.11.
najveći i najcjenjeni svjetski sajam mehanizacije..
ja idem na par dana tako da će biti slika noviteta..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
zvona kaže:
Zgodno sve velike serije traktora,zasto nisu neke manje srednje serije 100tinjak ks

Ako se krene tragom proizvodjaca automobila koji usporedjuju kruske i jabuke moze se i to ocekivati u buducnosti :)
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
i ko je pobjednik??nisi objavio rezultat??
iskreno, ne znam..
nisam niti gledao :oops:

edit: izgleda New Holland T 7060

Obrisan neispravan link.
 
M

marko

Guest
JD traktor godine nema te VALTRE koja bi konkurirala JD-u to jedino može konkrirat fendt!
 
P

Picek

Guest
marko kaže:
JD traktor godine nema te VALTRE koja bi konkurirala JD-u to jedino može konkrirat fendt!
i New Holland, s obzirom da je New Holland proglašen traktorom godine ...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
New Holland ?! pokraj fendta,,JD,valtre, claasa :shock:
 
P

Picek

Guest
TX75 kaže:
New Holland ?! pokraj fendta,,JD,valtre, claasa :shock:
talijanski časopis i talijanski traktor koji je k tome najbolji od sve ostale talijanske konkurencije (landini, same, deutz itd.)..
a i nije loš traktor..
i nije toliko neočekivano iako ne znam što su sve uzimali u obzir kad su ga birali.. :?
 
R

ROKI

Guest
New Holland No. 1. Jel treba još šta reći! :D Zelena boja je prošlost. :lol:
 
R

ROKI

Guest
Koliko troši po jutru oranja, koliko duboko oreš i kolko brzo oreš?
 
R

ROKI

Guest
Nije puno. Čini mi se da je kod vas lagana zemlja kad toliko brzo možeš orat. Kolko pooreš na dan sa jednobrazdnim plugom i na koliko ti je raširena brazda (koliko hvata)? Jel imaš kvarova na njemu, kakvih mana?
 

Najnoviji postovi

Na vrh