• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

izgorjelo skladiste za 900kom krava u istri

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
strašno,ne ulazim u političke igre ako ih ima ,ali ako je netko to namjerno zapalio treba ga javno smaknuti
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
cisto sumnjam da je gazda imao prste u tome, al slazem se stobom...

imao je trenutno oko 700tona žita i 2500 tona ostale hrane i skaldiste od gotovo 3000m2... unutra mlinovi, strojevi neki i tako...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
hebote koja katastrofa.

Ak je požar podmetnut kazna bi mu trebala bit da ručno spremi svu tu hranu obnovi cijelu farmu, nadoknadi gubitke i doživotna robija na toj farmi.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
A kako da nije podmetnut?
Ako se slama zapalila, požar se trebao desiti po danu, ovo je bilo iza 21 sat.. Tako kažu u tom članku. Ne znam šta se imalo samo zapalit u takvo vrijeme ?
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
piše dva milijuna, al to je valjda samo vrijednost robe bez konstrukcije i jos su mu i mlinovi bili unutra...

ja mislim da je covjek bio na mjetu pošten i nisu mu htjeli dati ni zemlju ni ista jer ih nije podmazao nikad (valjda) i da je imao dobru viziju, al takve unište, ne ih podnose ti nasi koji nisu od njega nista spremili u dzep
 
Na vrh