• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izgradnja i održavanje silosa i prostora za smještaj silaže

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Koliko vidim nema ove teme na forumu, a naisao sam na problem cie zastiti silaznik od kiselina iz silaze. Radi se o slijedecem;
Silaznik je betonski i zasticen bitumenom (katran na zidovima pod lepenka) sad to sve nakon nekoliko godina otpada, a vlasnik zeli da to zastiti, on ima namjeru da to premaze nekom farbom, sta vi mislite jeli to najbolje rjesenje?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Sika, Mapei i slični proizvođaći imaju odgovarajuća sredstva isključivo za tu primjenu :)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
nego ekipa, uz postojeće silosne elemente visine 270cm pokrećem proizvodnju malo manjih elemenata visine 220cm.
Eskoro i cijele lagune u ponudi ;)
19913 19914
 
Posljednje uređivanje:

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
silos2.jpg
Opet ispocetka, svake godine 2000 do 3000 eura za premazivanje zidova zastitom, sta se tu moze uciniti za duze rjesenje
 

Prilozi

  • solos1.jpg
    solos1.jpg
    64.4 KB · Pregleda: 22

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A zašto opće mažeš, to nisam nikad nigdje vidio a nagledao sam se silosa i navozio silaže? Zakaj ne može biti boli beton🙄?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
to je ovdje u njemackoj kod lokalnog farmera, maze svake godine, i mene ja zacudilo, pa evo da pitam sta se moze uciniti, ja bih cak dole pood asfaltirao
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ak je dobar beton nema potrebe za time....
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
ja mislim da tu sad treba utiplati mrezu za beton i onda naliti novi beton debljne min 5cm,
 

Najnoviji postovi

Na vrh