• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izlazak iz sustava PDV-a

pinkis

Novi član
Tu od
23 Velj 2014
Poruka
15
Zato i pitam unaprijed. Sad mi nije problem toliki ali sljedece godine kad istekne pocek dolazi na naplatu i jedno i drugo. Istina, ispao sam glup. Jer su mi rekli da nakon jedne godine, tj.nakon sto prodje obracunska godina i vidi se da po dohotku tu ne pripadam, izlazim. Tek sam kasnije saznao da nije 1 nego 3 godine. Eto zato sve ovo.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Možda nagodinu nešto opet promijene(tako je to s PDVom).
Nije da želim zlo,gledaj s pozitivne strane,imat ćeš i nešto povrata pdva od kupovine repromaterijala,sve vezano za poslovanje ti ulazi u trošak.
Iskreno ne vjerujem da će te 1200kn više mjesečno upropastiti i nadam se da neće.
 

pinkis

Novi član
Tu od
23 Velj 2014
Poruka
15
Smislit cu nesto. To u ovoj drzavi jedino preostaje covjeku.
Hvala na pomoci :)
 

đovani

Novi član
Tu od
10 Velj 2019
Poruka
10
ima li ko da je nedavno izlazio iz PDV-a,šta treba napraviti da se to najbezbolnije napravi i može li se to prije kraja godine ili to možemo tokom godine
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
ima li ko da je nedavno izlazio iz PDV-a,šta treba napraviti da se to najbezbolnije napravi i može li se to prije kraja godine ili to možemo tokom godine
31.12. Se zaključuje godina i izlazi iz sustava.
 
Na vrh