• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada freze za motorkultivator

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Ima li neko ideju kako bi se mogla napraviti freza na ovo moje čudo? Uspio sam da ga pokrenem bez ikakvih ulaganja, od stajanja (najmanje 25-30 godina) sve živo je bio zapeklo sem motora srećom. Nakon dosta razradjivanja i podmazivanja, motor je upalio "od prve", mjenjač radi savršeno (4 brze, 4 spore i 2 rikverca). Imam plug za pravljenje redaka za krompir kao i plug za vadjenje krompira (to sam napravio), napraviću mu i plug za oranje jer imam u bašti dijelova koje ne može traktor da odradi, to nije problem jer ću uzeti na otpadu neki mali konjski plug i udestiti ga. Najviše bi mi trebala freza no to je već malo komplikovano. SVaka ideja je dobrodošla sem kupovina originala jer bi ga bilo nemoguće naći.

Ovo je mašina, motor je 275 kubika i 10KS i težak je oko 200kg.


aph1yb.jpg


34yz7zt.jpg


35bgq5z.jpg


wlaagx.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh