• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada Roštilja.

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
Pozz svima.

Evo ovako nedavno u jednoj trgovini sam zapazio roštilj napravljen od staroga kazana za bojler (nisam piato ali pretpostavljam),pa bi vas milio za neke savjete u vezi toga.kako da napravim,ali ako netko slučajno ima ili je isti/ slični roštilj vidio da mi da par savjeta.

hvala.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
pa prijatelju tko pravi roštilj od STAROG KAZANA i još stavi u trgovinu :scratch :scratch :scratch
roštilj vjerovatno tako izgleda,takve smo u firmi radili za izvoz,ali to je od čel.lima,ložište 2mm lim sa rešetkom a na poklopcu 1mm možeš regulirati dovod zraka
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
zvonis01 kaže:
pa prijatelju tko pravi roštilj od STAROG KAZANA i još stavi u trgovinu :scratch :scratch :scratch
roštilj vjerovatno tako izgleda,takve smo u firmi radili za izvoz,ali to je od čel.lima,ložište 2mm lim sa rešetkom a na poklopcu 1mm možeš regulirati dovod zraka


imaš koju fotku od tog roštilja?
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
zvonis01 kaže:
pa prijatelju tko pravi roštilj od STAROG KAZANA i još stavi u trgovinu :scratch :scratch :scratch
roštilj vjerovatno tako izgleda,takve smo u firmi radili za izvoz,ali to je od čel.lima,ložište 2mm lim sa rešetkom a na poklopcu 1mm možeš regulirati dovod zraka



e baš tako kako si napisao i još ima dimnjak,ali skup je zato sam mislio ja napraviti od staroga kazana,ali za sebe.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
nemoj od kazana bojlera,to je pocinčano,ako tu ložiš mogao bi otrovati ljude od cinka,probaj variti pocinčane cijevi pa će ti biti jasno o čemu pričam :D
probaj naći željeznu cijev većeg promjera-fi 400-500 mm,prereži popola po dužini,stavi šarke,bočne poklopce od lima ,rost od građevinske desetke povariš u rešetku,noge od nekih cijevi,nabaviš svinjskog vrata na akciji,litru šljive :rolleyess: ,gajbu piva :partyman: i dve ukrajinke :butthead: i udri
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Nabavi ti negdje kod vulkanizera staru felgu od kamiona.
Kad se ona zagrije roštilj pečeš i bez vatre, jedino ti ga je malo teže premijestiti.
 
V

vedo

Guest
Možeš napraviti jednostavan roštilj od starog lonca sa veš mašine,samo još uzmeš četiri šipke zavari na njih lonac i gotovo(barem mi ovdje tako radimo)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,072
vedo kaže:
Možeš napraviti jednostavan roštilj od starog lonca sa veš mašine,samo još uzmeš četiri šipke zavari na njih lonac i gotovo(barem mi ovdje tako radimo)

ovo ti je najjeftiniji rostilj na svijetu a jos i od rostfraja :roll:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
savoris kaže:
ovo ti je najjeftiniji rostilj na svijetu a jos i od rostfraja :roll:
Bubanj veš mašine nije od rosfraja
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
puknuti kaže:
Bubanj veš mašine nije od rosfraja
Neznam od čega je,,,a i ne zanima me,,,samo nek se meso dobro izpeče...da dobro namažemo brkove posle jela,,,i podmažemo(pre i posle) grlo... :lol: :lol: :lol:
Ma može roštilj na 1001 načina...samo nek neko finansira meso...
Joe! :mrgreen:
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
imam bubanj od veš mašine,i s one strane gdje je remenica,izgleda kao tepsija za kotlovinu,moram uhvatiti vremena pa onda iskombinirati nešto od nje,a i imam moram još dobiti tepsije za roštilj(male tepsije od inoxa),pa sve nekako napraviti u jedno,multifukcionalno svemirski roštilj...
 
B

baota

Guest
dobra tema mozda njbolja uh da vidite kakav ja imam brat ga radio uskoro i slika treba vidjeti , 8)
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
moj je gotov,ali nisam ga nešto napravio,al nije me puno košto 50kn,tak da,bio roštilj od 70kn ili 10 000kn roštilj je roštilj.Tražim sponzora za meso.

hvala.
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
jel ti misliš na pečenjaru i kraj nje krušnu peć?





kod mene je lik napravio pečenjaru i krušnu peć zajedno,jedno kraj drugog,slično kao na slikama....
 

Najnoviji postovi

Na vrh