• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZRADA ZUPČANIKA,LANČANIKA,NAZ.OSOVINA I PUŽ.PRIJENOSA

  • Temu pokrenuo LANČANIK
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
i? , jel ima prijenos za malčer , onaj obični -helkopter ..multipliciran 2x ? cijena ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zvonis01 kaže:
puknuti,kažu da diferencijal od mbw 5 odlično odgovara
Kad bi ja imao bemveja, ne bi se s tim zajebaval :lol:
 
B

Bobo

Guest
Bas sam danas pitao za reduktor "helikoptera" i covjek kod kojeg sam kupio svoj helikopter je vec imao takvih upita milijun. Proizvodjac malcera, an zalost, ne prodaje reduktore posebno. Ovaj trgovac je prodao preko 40 takviih malcera i nitko mu se nije javio s niti jednom prituzbom na stroj.
 
L

LANČANIK

Guest
Bobo kaže:
Bas sam danas pitao za reduktor "helikoptera" i covjek kod kojeg sam kupio svoj helikopter je vec imao takvih upita milijun. Proizvodjac malcera, an zalost, ne prodaje reduktore posebno. Ovaj trgovac je prodao preko 40 takviih malcera i nitko mu se nije javio s niti jednom prituzbom na stroj.

Ako je ptražnja za reduktorima malčera, možemo ih proizvodit. Napravi se model za kučište,obradi, naprave zupčanici i to je to. Za sve to imamo mšineriju.
S poštovanjem !

www.bobi-komerc.hr
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ako je ptražnja za reduktorima malčera, možemo ih proizvodit. Napravi se model za kučište,obradi, naprave zupčanici i to je to. Za sve to imamo mšineriju.
S poštovanjem !

www.bobi-komerc.hr

Sve rećeno osim jedne sitnice , CJENA za pojedinca ,,,,,,, :confused:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
nada umire posljednja...mozda se jos javi...

U principu je na forumu kod ovakvih oglašivača pravilo ko čeka nikad ne dočeka jer misle nešto oglasiti na forumu a svi če odmah skoćiti da pokupuju i ono što još nije proizvedeno ,,,:lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh