• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ja sam NNikolina

  • Temu pokrenuo nnikolina
  • Datum prvog posta
N

nnikolina

Guest
Pozdrav svima.

Dakle, ja nisam poljoprivrednik, ja sam samo jako zainteresirani clan zajednice za ove teme. Oduvijek me zanimaju teme o voćkama i povrćkama jer obožavam jesti hranu koja ima pravi okus i miris, koja nije plastična i koju se sve teže nalazi na tržnicama. Oduvijek zivim u gradu, ali za dobar ajvar ili pravi fini džem (za mene bez šećera) nije mi teško otići bilo gdje u Hrvatskoj ili dalje.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobrodošla.........sigurno ćeš pronaći sve što Te interesuje.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša.............:partyman::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Imaš svoj vočnjak,obrađuješ nešto?Nemoraš bit poljoprivrednik da biš imala neki mali vrtić vidi mene ni ja nisam poljoprivrednik ja imam samo 500 kvadrata za obrađivat!

Pozdrav!
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
pozdrav........a ima nas još koji smo hoby poljoprivednici...
 

Najnoviji postovi

Na vrh