• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Japanske prepelice

P

piikniik

Guest
Pozdrav forumasi.Vidio sam da je ova tema bila ranije,ali tamo se vise niko ne javlja,pa bi je ja osvjezio,mozda se ima jos nesto za reci.Ja imam 10 prepelica od 60 dana i nose,skoro sam uzeo 20 pilica ima im 6 dana pa cemo vidjeti sta i kako.U pocetku su mi nosile svih 7(tri su muzjaka)zadnjih 7-8 dana jedna mi ne nosi.Pojavljivalo mi se ponekad jaje samo sa opnom bez ljuske pa mislim to je od ove sto sad ne nosi,nesto nije sa njom ok.Da li neko zna ima li tu nekog lijeka???
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Pozdrav forumasi.Vidio sam da je ova tema bila ranije,ali tamo se vise niko ne javlja,pa bi je ja osvjezio,mozda se ima jos nesto za reci.Ja imam 10 prepelica od 60 dana i nose,skoro sam uzeo 20 pilica ima im 6 dana pa cemo vidjeti sta i kako.U pocetku su mi nosile svih 7(tri su muzjaka)zadnjih 7-8 dana jedna mi ne nosi.Pojavljivalo mi se ponekad jaje samo sa opnom bez ljuske pa mislim to je od ove sto sad ne nosi,nesto nije sa njom ok.Da li neko zna ima li tu nekog lijeka???

moje misljenje je da je to problem do same ptice,imam dosta prepelica i uzgojem se bavim godinama,i uvijek imam 3-4 prepelice koje nesu jaja bez ljuske,sve prepelice isto hranim,tako da vjerujem da bi ih bilo vise da nesto nije sa hranom uredu.
 
P

piikniik

Guest
A mozda je do nedostatka nekog vitamina,kalcija,fosfora..Ovih dana cu im promijeniti malo ishranu i pojacati je pa cemo vidjeti imal promjena.Izvijestit cu na forumu..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
A mozda je do nedostatka nekog vitamina,kalcija,fosfora..Ovih dana cu im promijeniti malo ishranu i pojacati je pa cemo vidjeti imal promjena.Izvijestit cu na forumu..

to sam i ja mislio,ali razmisljam kako 300-400 prepelica ima sve potrebne vitamine,a 2 ili 3 ih nemaju a jedu istu hranu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh