• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Japanski kaki

Mirko64

Novi član
Tu od
10 Lis 2013
Poruka
5
Molio bih ako netko zna kako se razmnožava kaki u koju podlogu se može zacijepiti i kako
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Re: japanski kaki

E, koliko se sjećam cjepi se na dragun, mislim da je to ukrasno drvo inače..ali može i reznicama
 

zdrave

Član
Tu od
19 Srp 2013
Poruka
80
Re: japanski kaki

Ovako zemljače.
Kaki se cijepi na podlogu Diospyros Lotus i imaš ih za kupiti u jednom rasadniku u neposrednoj blizini Zagreba. Prošli tjedan sam ih vidio kad sam kupovao neku egzotiku. Imaš več i gotove sadnice sorte Tipo i O"Gosho koje ti iz vlastitog iskustva toplo preporučujem. Nemoj kupovati Royo Briliante jer če ti smrznuti a niti Vainigliu jer je okusom slabija od Tipa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh