• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JCB

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
kaj to u stvari je ?
mislim da li je to njihov proizvod ili neka licenca mb trac-a il nekaj drugo ?
ovaj gore s šumarskom prikolicom dosta slici ,po konstrukciji , na mb trac 1800.

A ovi novi dosta sliče na nešto iz AGCO-a , recimo mf 8xxx ili fendt 936 ?
mislim na 8310.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CrUVbhm3nKE

425x260.aspx


jcb-8310-limited-edition.jpg


JCB1_STORY_-_DEEP_HORIZONTAL_WIDE_F13306677_691308.JPG
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
80
Dečki od vas koji ima iskustva sa jcb traktorima.. Dali mi možete reć kakve su ima mane i prednosti, dali su dijelovi skupi i dali je teško nabavit djelove za njih jer su rijetki..
Inače imam u planu ove ili druge godine mjenjat traktor pa bi mi dobro došlo ovako nešto jer se dosta bavim prevozom inače mi se najviše dopal model 1115 ili 2135
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znam da kod nas nema servisa za JCB traktore.
Ima jedan tu blizu mene i polovnog je uzeo i nešto mu je otišlo oko kvačila, zvao je u Sloveniju, došli dečki s kombijem, raskolili ga, sredili kvar, sastavili i teraj dalje, sve u jednom danu, znali su točno kaj treba. Tvoje je na kraju da samo platiš :)
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
80
Toga se i bojim :D
Sigurno je cijena bila jako masna ;) mislim bojm se toga jer ima dosta elektronike si getriba ima puno brzina ako se ne varam koda 2150 ima jedan kod mene kaže da ima oko 50 brzin sa svim mogućim
 

jelen

Novi član
Tu od
5 Ruj 2016
Poruka
2
Ajd ako si ista saznao u meduvremenu dosad javi ovdje, mene isto zanima JCB, moze do 140 KS, ne treba jaci. Isto mozda 1115, posto je manji i kompaktniji. Uglavnom, javi ako nesto saznas, pa da vidim da li se isplati to imat kod nas :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh