• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jd 6830

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Bih drage volje poslao slike ali mi to neide probao sam više puta ali nisam ti ja stručnjak za te stvari,neka se neko javi ja ću mu na e-mail adresu poslati slike pa neka ih objavi u moje ime.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
koliko te ta mrcina od traktora koštala, ako nije tajna?
čestitam na kupnji...
 
J

jd 6830

Guest
roko kaže:
koliko te ta mrcina od traktora koštala, ako nije tajna?
čestitam na kupnji...

100 000€ s plugom
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ooo pa bome dosta... vjerujem da vrijedi svaku uloženu kunu, ovo "ooo" je bilo trenutno razmišljanje o cijeni...

ja sam trenutno u potrazi za traktorom tako da me cijene u zadnje vrijeme ne čude previše,,,
želi ti puno radnih sati sa traktorom i da te duuugo služe... :)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
nego jel pila stigla... sigurno uživa u njemu a na nas je zaboravio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
J

jd 6830

Guest
roko kaže:
nego jel pila stigla... sigurno uživa u njemu a na nas je zaboravio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

da jučer je stigao pa je danas laufanje
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pa nisam pitao bez vraga jel pila stigla............HOĆEMO SLIKE, hoćemo slike.... huri up :mrgreen: :mrgreen:
 
J

jd 6830

Guest
mario kaže:
Da li ima ovo smisla? Cijela stranica ispisana off topic.
Svi besmisleni komentari će biti pobrisani kao i svako najavljivanje slikanja ubuduće.

:twisted: :twisted: :evil:


ja se ispričavam što nisam stavio slike... ali tko čeka taj dočeka...
Prvi dojam traktora kad sjedneš u njega je nešto nevjerovatno...
nečuješ ga kako radi kad malo pojačaš radio da normalno čuješ a svijetla da ne spominjem, stavio sam u maski 2 dodatna i gore 4 radna fara i na uglovima kabine i odozda 4 radna. Ljudi moji kao da radiš po danu. Jučer smo ga upregli. Orali smo s 3 brazde 40 cm dubine po mokrom i blatu i ide 10 - 11 km/h kad ga teraš to smo samo probali da vidmo kako ide.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
jd 6830 kaže:
ja se ispričavam što nisam stavio slike... ali tko čeka taj dočeka...
Prvi dojam traktora kad sjedneš u njega je nešto nevjerovatno...
nečuješ ga kako radi kad malo pojačaš radio da normalno čuješ a svijetla da ne spominjem, stavio sam u maski 2 dodatna i gore 4 radna fara i na uglovima kabine i odozda 4 radna. Ljudi moji kao da radiš po danu. Jučer smo ga upregli. Orali smo s 3 brazde 40 cm dubine po mokrom i blatu i ide 10 - 11 km/h kad ga teraš to smo samo probali da vidmo kako ide.

sta si uzeo od opreme sve? to je premium model? :)
johhny zakon :blackeye
 
J

jd 6830

Guest
TX75 kaže:
jd 6830 kaže:
ja se ispričavam što nisam stavio slike... ali tko čeka taj dočeka...
Prvi dojam traktora kad sjedneš u njega je nešto nevjerovatno...
nečuješ ga kako radi kad malo pojačaš radio da normalno čuješ a svijetla da ne spominjem, stavio sam u maski 2 dodatna i gore 4 radna fara i na uglovima kabine i odozda 4 radna. Ljudi moji kao da radiš po danu. Jučer smo ga upregli. Orali smo s 3 brazde 40 cm dubine po mokrom i blatu i ide 10 - 11 km/h kad ga teraš to smo samo probali da vidmo kako ide.

sta si uzeo od opreme sve? to je premium model? :)
johhny zakon :blackeye

da to je premium model. Od dodane opreme su bila dodatna svijetla, kompresor, držači za boce i limenke, hms, elektornski paket za pomoć rukovatelju, glavni prekidač za struju, više različitih naponskih utičnica, preformance monitor...
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
jd je sranje,susjed kupio novog prije 2g dao 63000eur i nakon 800rh generalka. zamisli a tak savršen stroj
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
danek kaže:
jd je sranje,susjed kupio novog prije 2g dao 63000eur i nakon 800rh generalka. zamisli a tak savršen stroj

:lol: :lol: :lol:
Svi govore da valja, on ispali nevalja...
 
J

John Deere 3650

Guest
ne, ne to je sigurno neka pogreška u factory(tvornici)............
moj JD3650 ima 8600rs, nikada nije rađena generalka; zapravo to je puno manje rs nego što se očekuje. On mora 10000 minimalno ako ne i više.....ja ga imam od godinu dana i extra sam zadovoljan......
jedino što sam promjenio bio je osvježivać zraka......vanilija :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja znam za slučaj gdje je nakon par radnih sati jd srunio mjenjač... :D
 
J

John Deere 3650

Guest
ja znam za slučaj gdje je jd napravio 20000 bez generalke.....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja znam za ruseve koji rade bez greške... :D Kao i IMT-ove,i TD-ove,i da ne nabrajam...

Samo sam htio reći da nema više svetinje kao nekad,kad bi kupio stroj da imaš stroj...
 
J

John Deere 3650

Guest
neeeeeeeeee, nema toga više.......
ali JD znaći neku vrstu kvalitete........barem po meni
ja imam traktor star 16 god. i nije ušćuvan, ima svu opremu ali o tome nij erijeć
JD je majka
usporedi bilo koji traktor tih proizvođaća što si ti nabrojao sa JD-om pa češ vidit razliku
 

Najnoviji postovi

Na vrh