• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jd 7530 premium

  • Temu pokrenuo alen deere
  • Datum prvog posta
A

alen deere

Guest
ovako...imam taj traktor,to je 180-205 ks...star je malo vise od godinu dana itd itd....vidim da nitko nije otvorio ovu temu pa cu je ja otvorit...
p.s.-slike cu staviti kasnije,,imam vec na onom forumu al necu iste slike da stavljam... :|
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E to dečki, fala vam, pogledao sam i mislio da sanjam :lol: :lol: :lol: , pravi je!
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Ja sam ga danas gledal u Austriji, a i sve ostale tipove sam pregledao.Prekrasni su i u austriji su jeftiniji.
 
P

Poljodjelac

Guest
Ajde ko zna cjenu tog novog traktora nek napiše cijenu sa PDV-om.
 
A

alen deere

Guest
kolika je cijena u austriji?!....sada on kosta oko 105 000 eura s PDV-om.(to je cijena sa standardnom opremom)..
 
J

John Deere 3650

Guest
ali ta muzaka je možda jedna od najboljih......kao slavonske lole.....hehe....jd the best.. :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh