• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JEČAM sjetva-žetva 2012.-2024

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
I mene slično sjećane vraća u ta vremena, isto bil dečec i veselil sam se tome. Isto kad je bila čehatva perja. Ili kad se kuruza doma lupila na ruke.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Stari bik od 4banke😂😂
Ja zbilja to sve lepo pamtim i ljepo se toga sječati, pogotovo za dreš kad se trebalo čekati, al smo se dugo u noć igrali vani.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
Skoro 5 banki,ali fakat kad se sjetim tih vremena,pa pogledam u stvarnost moraš plakati, očeš, nečeš.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dreš je bila moderna mašina. Zmislim se dok se na ruke mlatilo i poslije nametalo u škednju iz jednog vugla u drugi da se očistiju pljeve. Onda su došle mašine u koje su se ručno ubacivali razvezani snopovi. To je bil posel za nas, decu. Najveće veselje nam je bilo kad smo se poslije posla, onak črni ko dimnjačari slobodno išli okupati na potok. :) :ppozdrav: Zrnje se obično drugi dan čistilo od primjesa na veternjaku koji se ručno pokretal. To je isto bil posel gdje smo se, mi deca, takmičili tko more dulje vrteti.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,779
Jooj kad vas vidim s tim kombajnima, dođe mi da kupim jednog, đuricu ili df 770.... Al kad ga nemam kam staviti😔
Moral bum izgleda žrtvovati jedan manji komad zemlje
 

Najnoviji postovi

Na vrh