• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jedan testič

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
ja ga odgurao do druge kafane , 74 metra :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
ja pijance ne vodim , ja ih inače vučem za sobom :rolfer:

pijanac.jpg

:finga:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ja sam došao do 84 iz trećeg pokušaja, a kako stavite ovu sliku, imam iskustvo u ovome i rekord na mobitelu mi je 107 al je ovdje puno lakše.
idem dalje obarat rekorde
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
do sutra ga nemojte dirati, ja sam ga toliko izvoza i toliko se izrazbija, sad povraca, pa ce malo otspavati
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
ja sam došao do 84 iz trećeg pokušaja, a kako stavite ovu sliku, imam iskustvo u ovome i rekord na mobitelu mi je 107 al je ovdje puno lakše.
idem dalje obarat rekorde

imaš na tastaturi iznad strelica dugme ''print screen'' , e on ti bukvalno slika ono što ti je trenutno na monitoru (to ti dodje kao COPY), posle toga odeš u ''PAINT'' i tamo klikneš PASTE , dalje vjerovatno znaš snimiš sliku na hard disk pa je uploaduješ negdje
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
hvala

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
evo ga, ali imao sam bolji rekord a žao mi što nisam snimio rekord je bio 0 ajte to napravite:supz::supz::supz::supz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Svega ste ga jadnička izrazbijali :shock:
A da neko proba u etiliziranom stanju :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Tko pemetan ide iz birtijee pješice doma :lol:
Neki idu paciklom :rolfer::rolfer::rolfer:

Ajde priznaj na kolko si ga ti nateral?
 

Najnoviji postovi

Na vrh