• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 2250

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
ima na njuškalu jedan takav traktor od MINI MARKET Vrbovec meni osobno je cijena OK. a treba mi malo jači traktor uz mojeg zetora 5245 da nije veliki potrošač,a opet efikasan molim vaše mišljenje općenito obrađujem za sad 11ha,a povečao bi za 2-3ha ništa pretjerano
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Re: Jhon deere 2250

Rajši zemi jačeg zetora osim ak baš nemaš preveč penez za I SITNE popravke...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Re: Jhon deere 2250

što se tiče dijelova skuplji su,bitno da ih ima pa se bude složilo, pa ni mi nečemo vječno sam što za nas nema dijelova,a zekana za te pare nebum našel kolko sam gledao po njuškalu i općenito za sve ostale u pitanju je 58 000 +pdv i dalje molim mišljenje drugih poštovanih forumaša
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: Jhon deere 2250

jel to ovaj?

http://www.njuskalo.hr/traktori/john-deere-2250-oglas-9648238

nisam strucnjak za JD,ali znam tog svercera,traktori su vecinom iz francuske,kad ih dopela u ocajnom su stanju,dobro ih operu,obojaju ili ispoliraju,promijene gume i to je to. a i ispod svakoga je mlaka ulja ili nafte. nikad nebudes znal koliko traktor ima radnih sati,ni koja mu je povijest. no,mozes riskirati,uzeti traktor,i isprobati ga za 10e po radnom satu,zakaciti mu plug i udri. mozda je i dobar,a ako ga kupis,te novce ti odbije od cijene.
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Re: Jhon deere 2250

nisam strucnjak za JD,ali znam tog svercera,traktori su vecinom iz francuske,kad ih dopela u ocajnom su stanju,dobro ih operu,obojaju ili ispoliraju,promijene gume i to je to. a i ispod svakoga je mlaka ulja ili nafte. nikad nebudes znal koliko traktor ima radnih sati,ni koja mu je povijest. no,mozes riskirati,uzeti traktor,i isprobati ga za 10e po radnom satu,zakaciti mu plug i udri. mozda je i dobar,a ako ga kupis,te novce ti odbije od cijene.[/QUOTE]

da to je taj john deere pa vidi se da je ušminkan ko nov je i stvarno nisam pametan no bez žurbe ima jedan zeko 6245 također mi se vidi ušminkan no nešto je skuplji i stariji 4 god. pa neznam kaj da velim.Vaše mišljenje između ta dva traktorčića:eek::
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Jhon deere 2250

Osobno bi zaobišao ovoga 2250.
Samo ušminkan za udaju.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: Jhon deere 2250

pa,đoni je mlađi,kvalitetniji traktor,iste snage ko i zeko,ali vjerujem da on vise posla napravi. dok je zetor-zetor. jeftino odrzavanje,solidan radnik,drzi cijenu kod prodaje,podjednako udoban... svaki ima dobrih i losih strana. trebalo bi isprobati đonija,ako ti se baš dopada. velim,mozda je ok traktor.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Re: Jhon deere 2250

Kolko vidim daje probu od par dana, pa ti s njim udri po polju najbolje što možeš, i ak se počne raspadat onda ga ljepo vratiš, a ako nebude ništa onda je to tvoj izbor.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Re: Jhon deere 2250

Zemi zetora ..vjeruj mi malo se raspitaj za djelove pa onda odluči.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: Jhon deere 2250

Ta proba kosta 10e po radnom satu za cetverocilindricni motor,a 13e po satu za sesterocilindricni motor, plus gorivo,tako da treba razmisliti.
Mursanic- ti razmisljas ko i ja! :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
854
Re: Jhon deere 2250

Da su traktori super,ne bi on toliko računao za probu jer bi bio siguran da će ga ozbiljan kupac kupit,pa probu ne bi morao ni računat.:cool2:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: Jhon deere 2250

pa ja ozbiljno sumnjam u kvalitetu njegovih traktora,ali on ih i malo komada godisnje proda,uglavnom ih iznajmljuje,ima i nesto prikljucaka,i to je isto tarifa za iznajmljivanje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Re: Jhon deere 2250

iznajmiš traktor kod njega i što u slučaju da se nešto pokvari kakava je procedura, a i nije to loše iznamljivanje recimo ja imam jedan traktor doma iznajmiš drugog 5 dana posluži te vrijeme i dosta se može izorat pogotovo za zimsku brazdu.Imao sam zekena 7745 i ovaj manji ja i stari brzo smo izorali hektar tako da riskiraš 1000 eur uzmeš traktor i gas moje mišljenje dok se ne dočepaš nekih novaca i kupiš traktor
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kvarova je bilo,al ne znam kako se to rjesava. A vidim sad da su cijene iznajmljivanja porasle,200kn po danu,+170kn radni sat+ PDV... to mi se cini neisplativo!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
onaj traktor na njuškalu neizgleda loše ali mislim da je istrošen pa vidi se i da je sjedalo promljenio .
 

Najnoviji postovi

Na vrh